banner851

banner614

AÇILDI!

banner619

Koçyazı Mahallesinde yapımı tamamlanan 10 Nolu Aile Hekimliği'nin açılışı Düzce Valisi Zülkif Dağlı'nın katılımı gerçekleştirildi.

banner846
Sağlık & Çevre 20.10.2017, 14:49 20.10.2017, 16:47
3142
banner844

Koçyazı Mahallesinde bir dönem Toplum Ruh Sağlığı Merkezi olarak hizmet veren ve yenilenen yüzüyle Metek TOKİ 10 No'lu Aile Sağlığı Merkezi haline getirilen merkez düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Açılışa Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Özyörük, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Yılmaz Özdemir, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, Koçyazı Muhtarı İsmet Mısır ve vatandaşlar katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından protokol konuşmaları yapıldı.Vali Dağlı, Belediye Başkanı Ay ve İl Sağlık Müdürü Özyörük açılışta konuştu. Açılış programı protokol konuşmaları sonrası kurdele kesimiyle sürdü. Protokol üyeleri kurdele kesiminin ardından Aile Sağlığı Merkezi’ni gezerek yetkililerden bilgi aldı.Açılışı yapılan Aile Sağlığı Merkezinin içerisinde 2’şer Aile Hekimliği Birimi, 1’er adet gebe izlem ve aile planlama odası, 1’er adet aşı ve bebek çocuk izleme odası, 1’er adet tıbbi müdahale odası ve 1’er adet emzirme odası yer alıyor.

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (10)
RASİM BETİR BLVR. 4 yıl önce
YETKİLİLER RASİM BETİR BULVARININ KALDIRIMLARINDA NE VARDI DA SÖKTÜNÜZ. YENİ YAPILAN KALDIRIM TAŞLARININ ESKİLERDEN FARKI NE. TAMAM SÖKTÜNÜZDE 15 GÜN OLDU YENİ YAPIYODUNUZ DA NİYE YARIM BIRAKTINIZ. ÇAMURLU KALDIRIMLARDA KULAK ÇINLAMALARI.
Sakin 4 yıl önce
Ya hu sanki yeni bitmiş bir okul açılışı yapıldı. Keşke metek tokibin icinden gecen ve 7 yıldır ıslah calismasi bitmeyen derenin açılışına gelseydiniz.Dere ıslah olup etrafı isiklandirilip peyzaj çalışmasının ardından yürüyüş yolu olacaktı
Düzceli 4 yıl önce
Olan Düzceye oluyor yazıklar olsun.Hep lay lom yap boz tahtası gibi oldu düzce.Şu dökülen asfaltlara bakın giderken böbrek taşı dökecekler arabada.yağmurda dere gibi oluyor asfaltın üzeri.sn.Dursun AY paralar boşa gitmesin.
Vizyonsuzluk 4 yıl önce
Arkadaş kızıyorum hemde çok. Bakanımız var diye övünüyoruz pastane açıyo, hırdavatçı açıyo... Yeni başkan sağlık ocağı açıyo sanki olmayan bişey.... Vizyonu geniş insan bitti düzcede... Keleş i çook aricaz çoook
Vizyonsuzluk 4 yıl önce
"Camii ve sağlık ocağı çok güzel bir ortam" bu nasıl bi saçmalıktır. Vizyon sahibi olmayan iki kelimeyi bir araya getiremeyen birini il teşkilatı başkan yapmış. Hitabet sıfır. Liderlik vasvı sıfır. Düzce de akparti teşkilatı bitmiştir...
Duzceli 4 yıl önce
Başkan o yolu trafiğe bi aç senle ondan sonra goruscez
sayın vali 4 yıl önce
vali bey konsopa otelinin ordaki küçük melen köprüsü 6 aydır açılmıyor,4 aydır çivi çakılmıyor.sebebi nedir?
Vatandaş 4 yıl önce
http://www.duzce.gov.tr/valiye-mesaj
buradan direk vali beye mesaj yazabilirsin
OBLOMOV 4 yıl önce
Emeği geçenlerden Allah razı olsun.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın