banner851

banner614

ASUK TÜM DÜZCE HALKINI DESTEĞE DAVET ETTİ…

banner619

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk, SMA TİP-1 hastası olan Zeynep Sare Bebeğin tedavi masraflarını karşılamak amacıyla Anıtpark Meydanında açılan kermesi ziyaret ederek, tüm Düzce Halkını kampanyaya destek olmaya davet etti.

banner846
Sağlık & Çevre 04.07.2021, 14:30 05.07.2021, 17:04
728
ASUK TÜM DÜZCE HALKINI DESTEĞE DAVET ETTİ…
banner844

Düzce merkeze bağlı Beyciler Mahallesinde yaşayan Gizem ve Semih Baykul çiftinin 1 yaşındaki bebekleri Zeynep Sare Baykul, henüz 3 aylıkken Türkiye'de Gevşek Bebek Sendromu olarak bilinen ve tedavisi sadece yurt dışında yapılan Spinal Müsküler Atrofi (SMA) Tip 1 hastalığına yakalandı.

Zeynep Sare Bebeğin yurt dışında tedavi edilmesi için gönüllülerin başlattığı yardım kampanyaları devam ediyor. Zeynep Sare Bebek için Düzce Valiliğinden alınan özel izinle Anıtpark Meydanında 1 ay boyunca sürecek olan kermes açıldı. Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte kermesi ziyaret eden AK Parti Düzce Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk, alış veriş yaparak kampanyaya destek verdi.

Zeynep Sare Bebeğin tüm Düzce halkının yardımına ihtiyacı olduğunu kaydeden Asuk, “Anıtpark Meydanında Sma Hastası Zeynep Sare Bebek için açılan standı ziyaret ettik. Zeynep Sare kızımıza destek için kurulan stantlar bir ay boyunca açık kalacak. Herkesi kızımıza destek olmaya davet ediyoruz” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (1)
Acizlik... 1 ay önce
Öncelikle Sare yavrumuza geçmiş olsun. Gelelim desteğe. Pandemi döneminde maaş kesintisi olmayan vekiller bir aylık maaşlarını veremiyor mu? Tüm hasta çocuklarımıza destek bu kadar zor mu? Futbol kulüpleri, survivör vb. katma değeri olmayan eğlencelere para harcayan zihniyet hani nerde? Nerde Düzceli iş adamları? Bir senede olsa tatile gitmek yerine, harcanacak parayı bağışlayın.