banner851

banner614

“ATEŞİNİZ BOL OLSUN ATEŞİN P…”

Son zamanlarda Türkiye’de eş zamanlı çıkan orman yangınları ile ilgili sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yayımlayan Suat Çillioğlu, 25 noktada eş zamanlı olarak başlayan yangınları, PKK’lı teröristlerin başlattığının ortaya çıktığını belirterek “Hadi Türk Milletine düşmanlığınız var, ormanlarda yaşayan bunca canlının ne suçu var?” ifadelerinde bulundu.

banner619
Sağlık & Çevre 29.07.2021, 14:00 30.07.2021, 09:59
2393

Türkiye’nin dört bir köşesinden gelen orman yangınlarının ardı arkası kesilmiyor. Dün saat 12.00 saatlerinde Antalya’nın Kemer ilçesinde eş zamanlı olarak 4 ayrı noktada çıkan orman yangınları, akıllara bir saldırı olabileceği yönünde soruları da beraberinde getirdi.

Konu ile ilgili sosyal medya hesabı üzerinden bir yazı paylaşan Suat Çillioğlu, orman yangınlarında PKK’nın parmağı olduğuna işaret ederek, PKK üzerinden HDP’yi eleştirdi.

Dış güçlerin Türkiye üzerinden oynamak istediği oyunlara dikkat çeken Çillioğlu, “Eyyy..! Türk milleti devletine, ülkene, milletine sahip çık oyun büyük bu oyunu akılla birlik beraberlikle çözeceğiz” cümlelerine yer verdi.

Çillioğlu sosyal medya hesabı üzerinden kaleme aldığı yazısı şu şekilde:

“ATEŞİNİZ BOL OLSUN ATEŞİN P…”

Hatay, Kahramanmaraş, Adana, Osmaniye ve Manavgat'ta yüzlerce kişiyi evsiz bırakan, tarım arazilerini kül eden, yaban hayatını bitiren eşzamanlı 25 yangını, PKK’lı teröristlerin başlattığı ortaya çıktı. İnsanlığa ve doğaya karşı ihanet ateşini yakanları bulmak için çalışmalar başladı. Hatay’da bazı şüpheliler gözaltına alındı.

HDP kapatılsın deyince ortalığı ayağa kaldıranlar bir ağaç kesildi diye Taksimi ve kamu malını yakan ve yağmalayanlar neredesiniz? Hadi Türk milletine düşmanlığınız var ormanlarda yaşayan bunca canlının ne suçu var? Suriye'nin kuzeyinde YPG-PKK ordusu kuran ABD ile hareket eden ABD ve AB'den fonlanan, içeride HDPKK ile bir oy ve iktidar uğruna iş birliği yapan her kim ve kuruluş varsa haindir, gafildir, münafıktır.

Hükümetin yanlış politikalarını protesto edeceğiz diye algı operasyonlarına alet olmayalım devletimizi yıpratmayalım. Devlet misakı milli sınırlarımızı kontrol altına almaya Turana giden yolu açmaya, kabuğunu kırıp Afrika'ya, Balkanlara, Kafkasya’ya ve Orta Asya'ya açılırken başta ABD, İsrail, BAE, Suud, İsrail istihbaratı ve içeride fonladığı hainlerin algısına inanmayın, fitne ateşine odun taşımayın.

Eyyy..! Türk milleti devletine, ülkene, milletine sahip çık oyun büyük bu oyunu akılla birlik beraberlikle çözeceğiz. Bizim en büyük sorunumuz ekonomi, işsizlik, mülteci gibi gözükse de terörü ve onu destekleyenleri unutmayalım. Afganistan'dan ABD'nin çekilmesinde bir oyun. Orada Talibanla korku salıp kaos çıkarıp hem ipek yolunu baltalamak hem mülteci akını başlatmak tıpkı Suriye'de Irak'ta Daeşe yaptırdıkları gibi ABD'nin amacı kaos çıkarmak oyuna gelmeyelim.

HAK ARAMAKLA HADDİ AŞMAK FARKLI ŞEYLERDİR. HADDİ AŞMAYALIM FİTNE KAZANINA BİLMEDENDE OLSA ODUN TAŞIMAYALIM.”

Yorumlar (3)
buminhan 2 ay önce
doğru diyor..kendi elimizle ülkemizi ateşe atıyoruz..o afganlılar buraya boşa gelmiyorsınırları aşıpda..sss...n gidin..ne afganlısı ne arabı..zerre üzülmüyorum hiçbirine..
kafan nasıl 2 ay önce
yangını afgan suriyeli değil pkk severler çıkartıyor.kahvemuhabbetinden kaptığın kırıntılarla yorum yapma.biraz da büyü.
Orhan 2 ay önce
Ağzına sağlık zerresine tahammül yok artık defolup gitsinler.