banner851

banner614

BAŞKAN ÖZLÜ KAVŞAK ÇALIŞMASINI YERİNDE İNCELEDİ

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, geçtiğimiz hafta sonu başlayan Kervan Kavşağı İyileştirme Projesinin uygulandığı alana giderek proje alanını inceledi. Başkan Özlü, projenin tamamlanmasının ardından Kervan Kavşağında trafik çilesinin sona ereceğini kaydetti.

banner619
Sağlık & Çevre 05.08.2021, 09:34
1006
BAŞKAN ÖZLÜ KAVŞAK ÇALIŞMASINI YERİNDE İNCELEDİ

Birçok bölgeyi birbirine bağlaması ve geçiş noktaları arasında olmasından dolayı önemli bir konuma sahip olan Kervan Kavşağında iyileştirme projesi gece gündüz devam ediyor.

Trafik akışının hızlanması, sürücülerin yakıt ve zamandan tasarruf etmesi için başlatılan projeyi yakından takip eden Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’de her fırsatta ekiplerin çalışmalarını takip ediyor.

VATANDAŞLARIMIZ MAĞDUR EDİLMEYECEK

Projenin hızlı bir şekilde uygulanmasından ve yol kat edilmesinden dolayı memnun olduğunu belirten Özlü, “Kervan Kavşağında yapmak istediğimiz çalışma için titiz bir analiz sürecinden geçtik.

Öncelikle viyadük ile şehri ikiye ayırmak istemedik. Geçen araç sayısının istatistiğini defalarca kayda aldık. Ardından da projeyi başlattık. Arkadaşlarımıza hızlı bir şekilde kimsenin mağdur olmadan en kısa sürede bitirilmesi talimatını verdik. Gece gündüz her birimimiz çalışmalarını koordineli bir şekilde yapıyor. Projenin ardından birçok noktayı birbirine bağlayan bu kavşağımızda trafik çilesi sona erecek” şeklinde konuştu.

Yorumlar (7)
SEVDALI 2 ay önce
ÖZLÜ HİKAYE YAPMA.KALICI KONUTLARDA ÇIĞIRTKANLIK YAPAR HURDACILAR VE SEYYAR SATICILARDAN GEÇELMİYOR.BUNLARLA NEDEN TAKİP ETMİYORSUN.BUNLARDAN HABERİN YOK MU.KENDİNİ NE ZANNEDİYORSUN
Duzceli 2 ay önce
Secim zamani gelince yok bu proje yapcaz adam gibi yapin duzceyi mahfettiniz
vatandaş 2 ay önce
kangren olan yaraya pansuman tedavisi olmaz sayın başkan kalıcı çözümler gerekir.
nusrettinli 2 ay önce
Evet. Nusrettin ve cedidiyeden Fevzi çakmağa gitmek yada e-5 e çıkmak isteyenler otogarı dolaşıp rahatlayacaklar. Emegi geçenlere teşekkür ederiz.
Hakan ege 2 ay önce
Bari, kapatılan kavşaklara yakın yerlere uyarı ve yönlendirme bilgileri koyulsaydı. Çok şey mi talep ediyorum.
Hakan ege 2 ay önce
Kapatılan kavşaktan dolayı bu sabah trafik tek kelime ile felç olmuştu. Çoban kavşağından otoban gişelerine 30 dakikada ulaşabildim. Hiç bir kavşakta yetkili yok.
Kürşat Yılmaz 2 ay önce
Sabah Kavşağı kapatmışsınız, kimsenin haberi yok, Alternatif yol tarif etmemişsiniz, Etrafta 1 tane Trafik Polisi olmadığına göre Emniyet ile koordinasyon yapmamışsınız.Bütün işleriniz "Ben yaptım oldu." diye gidiyor. Halka rağmen...