banner851

banner614

BELEDİYE EKİPLERİ ARIZANIN GİDERİLMESİ İÇİN HAREKETE GEÇTİ…

banner619

Konuralp’te, içme suyu şebekesini besleyen terfi merkezi pompasında meydana gelen arıza nedeniyle, bölgeye su verilemiyor. Düzce Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekipleri, arızanın bir an önce giderilmesi için harekete geçti.

banner846
Sağlık & Çevre 30.08.2020, 15:09 30.08.2020, 15:11
1877
BELEDİYE EKİPLERİ ARIZANIN GİDERİLMESİ İÇİN HAREKETE GEÇTİ…
banner844

Konuralp bölgesine, terfi merkezinde meydana gelen pompa arızası nedeniyle su verilemiyor. Düzce Belediyesi ekipleri, pompa arızasının giderilmesi için bölgeye yönlendirildi.

Konu ile ilgili Düzce Belediyesi tarafından yapılan açıklamada,  “Konuralp içme suyu şebekesine merkez den takviye yapılması kaynaklı merkez içme suyu şebekesinde basınç düşüklüğüne bağlı problem yaşanmaktadır. Ekiplerimiz tarafından arıza giderme çalışmalarına ivedilikle başlanılmış olup problem en kısa sürede giderilecektir. Kamuoyunun bilgisine sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz” denildi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (5)
Kasabalı 12 ay önce
Konuralp se problem değil acele etmeyin yorulmayın
vatandaş 12 ay önce
bir düzgün işiniz yokki. bu kadar beceriksiz bir yönetim görülmedi hani belediye işi AKP İŞİ GÖNÜL İŞİ İDİ..
İsmail saymaz 12 ay önce
yeter artık. beceremiyorsanız bırakın.
Kasabalı 12 ay önce
Konuralpse önemli değil acele etmeyin
Vatandaş 12 ay önce
Ne arızaymış arkada 4 aydır yapamadılar bahçeden geldim su az olduğundan kombi suyu ısıtmıyor sizi ALLAHA havale ediyorum rezilsin düzce belediyesi hizmet yok sorun çözmek yok ama faturalarda hiç arıza olmuyor