banner851

banner614

BEYAZ MASA’NIN KULAKLARI TIKALI

banner619

İstanbul Caddesi üzerinde bulunan Kent Park’ı fareler bastı. Parkın her yerinde yuva yapan farelerin işyerlerine de musallat olmasından çekinen civar esnafı, konuyla ilgili bilgilendirdikleri Düzce Belediyesi’nin duyarsızlığından yakındı.

banner846
Sağlık & Çevre 14.12.2020, 16:00 14.12.2020, 16:12
2632
BEYAZ MASA’NIN KULAKLARI TIKALI
banner844

Düzce’de özellikle yaz aylarında ailelerin keyifli vakit geçirdiği sosyal alanların başında gelen şehir merkezindeki Düzce Belediyesi sorumluluğundaki Kent Park ile ilgili esnaftan fare şikayeti geldi.

İstanbul Caddesi Düzce Orman İşletme Müdürlüğü yanında bulunan parkta çok sayıda farenin dolaşması hem ziyaretçileri hem de çevrede kepenk açan esnafı tedirgin ediyor.

Konuyla ilgili Öncü Whatsapp İhbar Hattı (0 542 767 18 81)’na fotoğraf ve videolar gönderen tepkili bir esnaf, fare sorunu hakkında birçok kez şikayette bulunduğu Düzce Belediyesi ve Beyaz Masa Birimi’ni ilgisizlikle suçladı.

Parkın her yerinde dolaşan fareler nedeniyle yaşadıkları sıkıntıyı aktaran ihbarda bulunan vatandaş, hastane yolu esnafları adına şunları kaydetti:

“Orman İşletme yanı Kent Park içinde ahşap yürüme ve kamelya altına yuva yapmış sayısız fareler var. Etrafındaki biz esnaflar olarak çok tedirgin oluyoruz, dükkanımıza girecekler diye. Hatta sabahları yürürken buradaki komşu sakinlerinin üzerine dahi atlıyorlarmış. Düzce Belediyesi Beyaz Masa ve belediye whatsapp hattına şikayette bulunduk ama dikkate alınmadı. Haber yaparsanız çok memnun oluruz. Belki bu şekilde belediye hızlı şekilde ilaçlama yapar.”

Yorumlar (9)
Dilara 8 ay önce
Sokak kedilerini oralarda beslesinler kedileri köpekleri hor görüyolar
DüzceLee 8 ay önce
millet bahcesi geliyo kent park gidiyo sanırım eskiye biraz özen göstersek ne güzel olur
Eski Düzceli 8 ay önce
Kedi köpekten rahatsız olanlar nerde şimdi? Arabalarınızın içine girip kabloları kemirsinler de o zaman belki kedilerin kıymetini anlarsınız..
Vatandaş 8 ay önce
Park bahçeleri böyle bakımsız bırakacaklarsa boşuna okul yıkıp park yapmasınlar yazık
Kadir 8 ay önce
Geçenlerde birisi Düzceyi yaşam cazibesi haline getirdiklerini söylemişlerdi. Kendileri inanıyor mu bu söze halen! Yazık. Halkı nasıl kandırmaya çalışıyorlar halen!
bulut 8 ay önce
o parkı ismail bayram yaptı ondandır.faruk özlü yapsaydı başında nöbet tutulurdu
Park 8 ay önce
Emin olun insanlar kadar zarar vermez hayvanlar oralara :)
Esnaf 8 ay önce
Belediye gelip ilaçlama yaptı.ama bu tek seferlik olmamalı ve parka gelen insanlar lütfen çöplerini burda bırakıp gitmesinler
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın