banner614

ÇOCUK PARKLARI PİSLİK İÇİNDE!

banner619

Düzce'de çocukların oyun oynadığı, ailelerin ise keyifli vakit geçirdiği parklardaki kirlilik tepkiye neden oldu. Oyun grupları ve oturma yerlerinin pislik içerisinde olduğunu belirten vatandaşlar Düzce Belediyesi'ni göreve davet etti.

banner846
Sağlık & Çevre 03.08.2019, 15:57 04.08.2019, 17:35
1358
banner844
Düzce şehir merkezi ve Konuralp Bölgesi'ndeki parklarda uzun süredir temizlik yapılmadığı yönünde gelen şikayetler giderek artıyor.

Öncü Whatsapp İhbar Hattı (0 542 767 18 81)'na parkları teslim alan kirliliği gözler önüne seren fotoğraf ve videolar gönderen Düzceliler, parkların bakım ve temizliğinden sorumlu merci olan Düzce Belediyesi'nin harekete geçmesini istedi.

Kalıcı Konutlar ve Konuralp bölgelerindeki parklara acil olarak el atılması çağrısı yapan tepkili vatandaşlar, pislik yuvası haline gelen parkların bu haliyle mikrop saçtığına dikkat çekti.

Kirliliğin pençesindeki sosyal alanların yakınında oturanlar tarafından kaydedilen görüntülerde, parklardaki oyun gruplarının ve bankların her tarafının kuş dışkısı ile kaplı olduğu görüldü.

Kuruyan ağaç yapraklarının, sorumsuz kişilerce etrafa atılan çöp ve çekirdek kabuklarının yakışmayan bir manzara yol açtığı parklarda özellikle çocukların sağlığının tehdit altında olması nedeniyle hızla belediye ekiplerince temizlik seferberliği başlatılması bekleniyor.
HABER:C.ÜSTÜNER

 
Yorumlar (16)
adamın teki 2 yıl önce
Valla haklısınız! Sayın Özlü'den ricamdır, kuşların kıçına bez bağlatsın. Ayıptır ya, 3-5 yere kuş pislediyse ıslak mendilinizle temizleyin, gider, 3-5 mendile acımayın. Biz çocukken bir tek inönü parkı vardı, nerede olacak bu kadar her mahallede park?
aziziye 2 yıl önce
Aziziye mahallesindeki parkta insan pisliği bile var.
Muhtar göreve 2 yıl önce
Muhtarla alakalı bir durum. Eğer o bölgelerin muhtarları gerekli hassasiyeti gösterseler o parklar pırıl pırıl olur. Bakın sancaklar mahallesindeki parka heryer tertemiz çünkü muhtar ilgileniyor o yoksa ağzaları kontrol ediyor
Apsuva 2 yıl önce
Siz bide Melen park i görün yetişkinler sigara içip yere atıyorlar çekirdekleri yere atıyorlar neyine bizim halkın park üstümüze düşeni yapalım koyun değiliz hep gütsünler.
Vatandaş 2 yıl önce
Melenpark ta köpekler kemelerle besleniyo tam pislik yuvası oraya parkmi yapılır iki once dereyi ıslah etmeleri gerektir ayrica temizlik personeli yok lağım akan derenin kenarında park olurmu daha birsefer duru aktığını gormedim
Aziziyeli 2 yıl önce
Gelin siz aziziye mahallesi eski Sgk ordakini çekin birde
Şok marketin karşısında pislik içinde park
Ali 2 yıl önce
Belediye yine hayal kırıklığı, artık umudumu kestim şahsen, daha başıboş köpekleri toplayamadılar, yine iş çıkmayacak anlaşılan, dostlar alışverişte görsün pozları hep, maalesef icraat yok
suriyeliler yapmıştr dimi 2 yıl önce
hep suriyeliler yapıyor.biz çok düzenli tertipli kurallara uyan bir milletiz zaten.sokaklara tükürmez,kapkaç yapmaz,hırsızlık bilmeyiz.sokaklarda kahkaha atmayız.izmaritimizi cebimize koyar çöp görünce atarız.faşistiz farkındamısınız.önce kendimize bakalım başkalarına sonra laf edelim.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
25°
açık