banner615

banner614

banner701

ÇOK KUVVETLİ GELİYOR

banner619

Günlerdir süren soğuk hava, yerini kara bırakıyor. Düzce Valiliği, Perşembe ve Cuma günü il genelinde etkili olması beklenen kar yağışı için vatandaşları uyardı. Yapılan uyarılarda ulaşımda oluşabilecek aksamalar ve buzlanmaya karşı dikkatli olunması istendi.

Sağlık & Çevre 22.01.2020, 14:52 22.01.2020, 15:50
17421

Günlerdir süren soğuk hava, yerini kara bırakıyor.  Yurdun Kuzey ve Doğu kesimleri, Karadeniz üzerinden gelen soğuk ve yağışlı havanın etkisi altına gireceği tahmin ediliyor.Düzce Valiliği’nden yapılan açıklamada , Perşembe ve Cuma günü il genelinde etkili kar yağışı beklendiği belirtildi.

Yapılan açıklamada kuvvetli kar yağışının başta buzlanma ve ulaşımda oluşabilecek aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi.
 
 

Yorumlar (11)
Tülay 10 ay önce
Cehennem havalar yağdı açtı diyenlerledolacak karışmayın Allah’ın işine
Seda 10 ay önce
İstanbul'da yaşıyorum altı gündür Düzce'de yîm kar yağsında göreyim diye bekledim bugün dönüyorum ve bugün kar yağışı bekleniyor bendekide şans işte..
Seda 10 ay önce
İstanbul'da yaşıyorum altı gündür Düzce'de yım bir umut bekledim ki kar yağsında göreyim diye bugün dönüyorum ve bugün kar yağışı var deniliyor benimkide şans işte
Neco 10 ay önce
Düzcede dün hava çok güzeldi. Bugün ise soğuk. Kar hangi kapıya dayandı.Hiç kimsede şükür yok ki.Nasıl kar yağacak anlayamadım? En doğrusunu Allah CC bilir. Fakat Düzcede yağmurdan ötesi gözükmüyor.
Cemal kılıçlaroğlu 10 ay önce
Hangi kapıya dayandı .
Ilhan 10 ay önce
İnşaAllah kar yağarda su grip mikrobu ölür
Duzceli 10 ay önce
Bi rahat birakinda yagsin sizden korkusuna yagamiyor
Ecrin 10 ay önce
Çok güzel olucak inşAllah hemen dolar inşAllah
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
24°
açık