banner851

banner614

“DOKTOR İHTİYACINI SÜREKLİ TAKİP EDİYORUZ”

Düzce ve Yığılca’da görevlendirilmek üzere 8 yeni doktor kadrosu açıldı. Müjdeli haberi sosyal medya hesabından duyuran AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Düzce’nin doktor ihtiyacını sürekli takip ettiklerini belirterek “İlimizdeki hekim ihtiyacının bir bölümü daha karşılanmaktadır” ifadelerini kullandı.

banner619
Sağlık & Çevre 24.12.2020, 10:06 25.12.2020, 12:03
3657
“DOKTOR İHTİYACINI SÜREKLİ TAKİP EDİYORUZ”

Düzce’nin sağlık alanındaki önemli eksikliklerinden olan hekim ve uzman hekim ihtiyacını karşılamak amacıyla yeni bir adım atıldı.

Dün açıklanan atamalar ile Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ne 2 uzman hekim ve 1 hekim, Düzce İl Sağlık Müdürlüğü’ne 2 uzman hekim ve Düzce İl Ambulans Servisi’ne 2 hekim doktor kadrosu açıldı. Yığılca Devlet Hastanesi’ne de 1 hekimlik kadro sağlandı. Böylece Düzce il genelinde toplam 8 yeni kadro açılmış oldu.

Müjdeli haberi Düzceliler’e duyuran AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Düzce’nin doktor ihtiyacı için sürekli takip ettiklerini ifade etti. Açılan yeni kadrolarla hekim ihtiyacının bir bölümü daha karşılandığını belirterek Düzce’ye hayırlı olmasını diledi.

HABER: Mehmet GÜNESEN

banner844
Yorumlar (2)
üni den 10 ay önce
yahu keşke bizim yerli vekillerimiz dışardan geldi diye hor görülen Ayşe hanım kadar şu ilin sorunları ile dertlenseydi
halk 10 ay önce
8 gelir 18 gider