banner851

banner955

DÜZCE DİŞ HASTANESİNE KAVUŞUYOR

Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin daha çok hastaya hizmet vermesi amacıyla hastaneye dönüştürülmesi için geçtiğimiz ay başlatılan çalışmalar hızla devam ediyor. Son durum hakkında bilgi veren İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, hastanenin sadece Düzce’ye değil bölgeye hizmet vereceğini söyleyerek, “Hastaneye döndüğümüzde kadromuz genişlemiş olacak.” dedi.

Sağlık & Çevre 07.12.2021, 10:44 08.12.2021, 13:39
4959
DÜZCE DİŞ HASTANESİNE KAVUŞUYOR

Hastaların tüm işlemlerinin kâğıt kullanılmadan elektronik ortamda gerçekleştirildiği "dijital hastane" unvanına sahip Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin daha çok hastaya hizmet vermesi amacıyla hastaneye dönüştürülmesi için geçtiğimiz ay başlatılan çalışmalar hızla devam ediyor.

2014'te C grubu olarak 40 kişiyle hizmet vermeye başlayan ve "Dijital hastane" derecelendirme kriterlerine göre en üst seviye olan 7. seviye belgeyi alan Merkez, 7 yıldır kentteki ve civar illerdeki hastalara en iyi şekilde hizmet vermeyi sürdürüyor.

2019 yılında yapılan çalışmalarla kurumu B grubu ağız ve diş sağlığı merkezi haline getirdiklerini aktaran Yılmaz, yürütülen çalışmalarla dünyada, Avrupa'da ve Türkiye'de çok güzel ödüllerin alındığını söyledi.

"Ameliyathane ve yataklı servisler yapılacak"

Vatandaşların yoğun ilgisi nedeniyle 60 hekimden oluşan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin kapasitesinin de talebi karşılamaya yeterli olmadığını düşündüklerini vurgulayan Yılmaz, "Oturduk bir çalışma yaptık. Sağlık Bakanlığımızla yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde Merkezimize ameliyathane ve yataklı servislerimizin olduğu bir inşaat yapacağız. Belediyemizle yapmış olduğumuz görüşmelerin ardından binamızın üzerine bir kat daha çıkmış olacağız. Bu işlemleri tamamladıktan sonra da Merkezimizi hastane olarak tescil ettireceğiz. Daha sonra da personel sayısı olarak kendimizi geliştirmiş olacağız." dedi.

İl dışından hastaların da kuruma geldiğini ifade eden Yılmaz, "Hastaneye döndüğümüzde kadromuz genişlemiş olacak. Farklı uzmanlık alanlarındaki arkadaşlarımız, buradaki hastanemize gelerek hizmet etmiş olacaklar. Düzce'nin yanı sıra çevre illerden gelen hastalarımıza da daha iyi hizmet vermiş olacağız." şeklinde konuştu.

(AA)

banner844
Yorumlar (13)
YORGUN 13 ay önce
Bİ randevu alınsa çok iyi olacak ama olmuyor. acaba diyorum millet özele gitsin diye özle dişlerle ortak mı çalışıyorlar
Vatandaş.. 13 ay önce
Öncü ailesine seslenmek istiyorum. 18 Ağustos da çene cerrahı olmadığı için bir haber yapmıştınız ve yetkili kişi en kısa sürede ortodontist geleceğini beyan etmişti. aralık ayındayız hala gelen giden yok..!
Mustafa37 13 ay önce
bu işler hemen olmuyor anla. En kısa süre daha olmadı. Doktorun gelmesi öyle kolay bir iş değil.
Ergin 13 ay önce
Hastanede sorun yok yönetim ve doktorlar özel hastanedeki gibi ilgilenseler olay çözülecek
düzceli 13 ay önce
bölgeyi bırak duzceye cevap verebilse öncu sizde abartmayın
Salih 13 ay önce
Kim demiş iyi hizmet veriyo diye 1 dışı yaptıracam diye 3 kez gittim yapmadılar enson sistem olmayım diye özele gittim dolguluk dış kanallik oldu bunlar yüzünden aldıkları parayı sorgulasin ordaki doktorlar dijital hastane olmasının halka tek kelime faydası yok geçsinler bunu adam gibi denetleyin hizmet versinler millet hep boluya gidiyo
Traveller 13 ay önce
Kaçak katlı diş hastanesi olarak tarihe geçersiniz...
Reis 13 ay önce
Fotolarda on numara poz veriyorsunuz ama icraat sıfırrrr. Yazık)))))
Erhan 13 ay önce
E randevu sisteminden hastaneye randevu bile bulunamıyor. acil olarak gelindiğinde ise, Abant İzzet Baysal Üniversite hastanesi ne sözlü olarak gidilmesi gerektiğini söylüyorlar. Antibiyotik ve Ağrı kesici verilip gönderiliyor. Yukarıda yer alan habere göre sadece daha iyi bir hastane olması için umut ediyorum.
Sevim 13 ay önce
Nasilda yalan yanliş yorum yapip milletin hakkina giriyorsunuz. Ben ve ailem butun dislerimizi hastanede yaptirdik hic bir sorun yasamadik. Cunku biz sorunsuz bir hastayız edebimizle gidip siramizi aldik cikarkenden tesekkurumuzu edip ciktik.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız