banner851

banner614

DÜZCE MAVİYE DÖNDÜ, ÖZLÜ TEBRİK ETTİ

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce’nin Koronavirüs salgınına karşı aşılanmada mavi renge dönüşmesi için başlattığı aşı kampanyası kapsamında Toplum Sağlığı Merkezi’nde aşı olan vatandaşlarla sohbet edip, herkesi aşı olmaya davet etti.

banner619
Sağlık & Çevre 04.09.2021, 12:40 04.09.2021, 15:48
921

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, İl Sağlık Müdürü Yasin Yılmaz ile birlikte Toplum Sağlığı Merkezi’nde vatandaşları ziyaret ederek aşı kampanyası hakkında bilgi verdi.

Aşı olan vatandaşlar ile sohbet eden Başkan Özlü, pandemiyi yenmenin tek çaresinin aşı olmak olduğunu belirterek, gençleri hem tebrik etti hem de hediyelerin verileceği kampanyada şanslarının açık olmasını diledi.

“GENÇLERİ AŞI OLMAYA TEŞVİK EDİYORUZ”

Aşı karşıtlarının gerekçelerine anlam veremediğini kaydeden Başkan Özlü, “Bu salgın süresince Düzce Belediyesi olarak maske, mesafe ve hijyen sloganıyla 3 milyon maske ürettik ve Düzcelilere dağıttık. Aşı karşıtlığını anlayamıyorum. Bu işin tek çaresi aşı olmaktır. İl Sağlık Müdürlüğümüzle birlikte bir kampanya başlatıyoruz.

Bu kampanya çerçevesinde aşı olmayı, özellikle de gençleri aşıya teşvik etmek için çekiliş ile 10 bisiklet, 10 tablet ve 100 adet taşınabilir şarj aleti hediye edeceğiz. Bunun olumlu etkilerini görmemiz durumunda kampanyamız büyüyecek ve ikinci bir kampanya ile desteklenecek.

Ben Düzceli kardeşlerimizi aşı olmaya davet ediyorum." diye konuştu.

banner844
Yorumlar (2)
Duzceli 2 hafta önce
Toki köpek barınağı oldu resmen .Heryerde 10 tane köpek sürü halinde.Cocuklar okula gelip giderken korkuyor. BIKTIK artık. Köyde bile bu kadar köpek yoktur Nasıl bir il burası anlamadım. Saldırgan köpek korkusundan okula yalnız gidemiyor çocuklar. Şimdi şarlar köpek seviciler. Açsınlar da Düzce de bu yıl kaç kişi köpek yüzünden yaralanmış baksınlar.
kalıcı 2 hafta önce
sözde belediye başkanı kalıcı konutlarda seyyar satıcılardan geçilmiyor gelde birde bunları denetle men etde dua al hikayeyi bırak