banner851

banner614

DÜZCE’DE YAĞIŞLAR SEL VE TAŞKINA DÖNÜŞMÜŞTÜ

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, taşkının olumsuz etkilediği Merkez’e bağlı Çınardüzü ve Uğur köylerine giderek incelemelerde bulundu. Burada son durum ile ilgili bilgi alan Keşir, “Muhtarımızın yağış anında hızlı müdahalesi ile daha büyük bir felaket önlenmiş. Hemşehrilerimize geçmiş olsun.” ifadelerini kullandı.

banner619
Sağlık & Çevre 23.07.2021, 17:30 24.07.2021, 15:54
1475

21 Temmuz günü Düzce il genelinde etkili olan kuvvetli sağanak yağış Merkez’e bağlı Çınardüzü, Uğur ve Derdin köylerinde sel ve taşkına neden oldu.

Uğur Köyü’nde aşırı yağışlar sonucu meydana gelen heyelan nedeniyle köy yolu kapanmış ve vatandaşların müdahalesiyle yeniden ulaşıma açılmıştı. Uğur ve Derdin köylerinde ev ve otomobiller sel sularından zarar gördü.

Çınardüzü Köyü’nde Düzce Belediyesi iştiraki BELTAŞ’ın bazalt ocağının bulunduğu mevkiide bulunan derenin yağışın ardından taşması sonucu Aktarla ve Çınardüzü köylerini birbirine bağlayan yol sel suları nedeniyle ulaşıma kapandı. Köyün bazı noktalarında bulunan yollar ise üzerinden akan sular nedeniyle zarar gördü.

KEŞİR, KÖYLERDE İNCELEMELERDE BULUNDU

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, taşkının olumsuz etkilediği Uğur ve Çınardüzü köylerine giderek incelemelerde bulundu.

Keşir, kendisine eşlik eden Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç ile köy muhtarlarından yaşananlar ve son durumla ilgili bilgi aldı. Daha sonra Uğur Köyü’ne geçen Keşir, afetin neden olduğu tahribatı yerinde inceledi.

Köy sakinleriyle de bir araya gelerek geçmiş olsun dileklerini ileten Keşir, meydana gelen olumsuzlukların giderilmesi için devletin devrede olduğunu söyledi. Başkan Keşir, vatandaşların bayramını kutlamayı da ihmal etmedi.

“MUHTARIMIZ BİR FELAKETİ ÖNLEMİŞ”

O anları sosyal medya hesabından paylaşan Keşir, “Taşkından etkilenen Çınardüzü Köyümüze geldik. Muhtarımızın yağış anında hızlı müdahalesi ile daha büyük bir felaket önlenmiş. Hemşehrilerimize geçmiş olsun.” ifadelerini kullandı.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (5)
Ak parti 2 ay önce
Merak ettigim konu ayse hanim duzceye geliyor ak parti kadin kollari gonul asuk yine ortalarda yok yinemi erguvan da yinemi beltur artik ya belturdan alin yada kadin kollarindan para veriliyor diyede bu kadar belturcu olunmazki azda makaminda gorelim
Duzceli 2 ay önce
Sayin ayse kesir hazir duzcedeyken kadin kollari gonul.asuk bi el atsaniz yerine birini getirseniz oda gitse bis islerle belturla urassa zaten aksama kadar erguvanda parti binasi yada ak partiyle hic bir isi yok su konuyo lutfen bir deyinin artik
yılmaz 2 ay önce
bayram diye denk geldi heralde öyle bir turladı afet bölgesini, akp ye oy vermeyeceğim artık,
bulut 2 ay önce
adımızı düzrize diye değiştirelim daha çok yardım alırız:)
DÜZCELİ 2 ay önce
NE GÜZEL SEYREDİN SEYREDİN GİDİN CÖZÜM YOK BİRSENE SONRA BİRSENE SONRA YİNE SEL OLUR GENE CUMBUR CEMAAT YİNE CÖZÜM YOK.