banner851

banner614

“DÜZCEMİZİ HAK ETTİĞİ KONUMA TAŞIYACAĞIZ”

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, 28 aylık çalışma süresini değerlendiren açıklama yayımladı. Ekipler, 28 ayda 23 kilometre asfaltlama çalışması yaparken, 42 kilometre yeni yol açarak trafik yükünü hafifletti.

banner619
Sağlık & Çevre 06.08.2021, 17:00 07.08.2021, 13:07
1721

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler 56 mahallenin alt yapı ve üst yapı çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Zaman mefhumu gözetmeksizin hummalı bir çalışma içinde olan ekipler, Düzce’nin daha modern bir görünüme kavuşması ve vatandaşların daha iyi koşullarda yaşamasını sağlıyor. Şehrin tüm bölgelerinde vatandaşların sorunlarına çözüm üreten Fen İşleri Müdürlüğü 28 aylık çalışmalarının raporunu yayımladı.

56 MAHALLEDE 58 BİN 653 METREKARE KALDIRIM…

Ekipler, 28 ayda 17 bin 125 metrekare doğal plaktaş kaldırım çalışması 31 bin 528 metrekare kilit parke çalışması 10 bin metrekare beton kaldırım çalışması 18 Bin 986 metretül bordür bin 123 metretül yağmur oluğu yapım çalışması gerçekleştirildi. Ayrıca 222 adet demir duba çalışması yapılarak hem yaya güvenliği hem de görüntü kirliliği önlendi.

YENİ YOLLAR TRAFİĞE NEFES ALDIRDI

Her geçen gün artan nüfus ve yerleşim yerlerinin yol ihtiyacını planlayarak karşılayan Fen İşleri Müdürlüğü, yaklaşık 2 buçuk yıl içinde 42 kilometre yeni yol açtı.

23 KİLOMETRE ASFALT ÇALIŞMASI

Şehrin dört bir yanında farklı alanlarda çalışma gerçekleştiren müdürlük ekipleri, 18 bin 292 ton asfalt yaması gerçekleştirirken 8 bin 320 ton asfalt serme çalışması yaptı.

İLK 6 AYDA 6 KM YENİ YOL AÇILDI

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, 2021 yılının ilk 6 aylık döneminde Düzce merkez mahallelerde 6 kilometre yeni yol açtı. İhtiyaç duyulan her mahallede çalışmalarını yürüten ekipler, yaklaşık 12 Bin metrekare doğal plaktaş ve kilit parke örme işini tamamladı. Asfalt yama çalışmasını da aksatmayan müdürlük, 120 ton asfalt yama yaparak yollarda tadilat gerçekleştirdi.

“DÖRT BİR YANDA HUMMALI ÇALIŞMA YAPIYORUZ”

Düzce’nin hak ettiği konuma gelmesi için tüm birimlerle birlikte hummalı ve programlı çalışma içinde olduklarını kaydeden Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü; “Düzce’ye yeni yollar kazandırmanın yanı sıra yayalarımız için de ekiplerimiz kaldırım çalışması yürütüyor. İhtiyaç duyulan her noktada yol, kaldırım ve diğer üst yapı çalışmalarımızı gerçekleştirmeyi sürdüreceğiz. Dört bir yanda hummalı çalışmalar yürütüyoruz. Şu anda arkadaşlarımız Kervan Kavşağı’ndaki düzenlemeyi yapıyor. Eş zamanlı olarak birçok noktada çalışmalarımız hızla ilerliyor” şeklinde konuştu. 

Yorumlar (10)
hüsamettin 2 ay önce
koskoca yaz bitti istanbul caddesi bitmedi düzce köy boşuna il yapmışlar
Esnaf 2 ay önce
Yeni kattıkları 42km yolun ne altyapı çalışması var ne de üst yapı çalışması var.Sadece rica minnet üzerine atılmış asfaltı var.Defalarca Beyaz Masa’ya bildirmemize rağmen gelen giden olmadı.Başkanımızın özel kaleminden toplantı talep ettik bakalım Başkanımız vatandaşın derdini önemseyecek mi merakla bekliyoruz o yoldaki esnaflar olarak.
Duzceli 2 ay önce
Nerde yapiyonuz ya duzcenin her yeri yama
Onb 2 ay önce
Yaptığınız yeri kırıp döküp tekrar yeniliyorsunuz. Sizde sürülecek akıl yok.
BAHÇEŞEHİRLİ 2 ay önce
Sayın Başkan Bahçeşehir bölgesini üvey evlat olarak görmeyi bırakıp bu tarafada bakınız her şey merkezden ibaret değil fen işlerinin bu bölgede yapacakları çok işler var
luizao 2 ay önce
Belediye cok kotu yonetiliyor. Akp 2023 u goremez bence olay bitti cumhurbaskani yurutuyor herseyi ona karsi gruplarda var bence parti icinde eski roma gibi..
Düzceli 2 ay önce
Kervan rahatlıcak dediniz, eskisinden beter oldu. Olmuyor artık olmuyor ne yapsanız elinize yüzünüze bulaştırıyorsunu ya. Halen gidip bunlara oy veriyorsunuz. Sizlere müstahak
YAVUZ0881 2 ay önce
Hayatınız YALAN icraatlarınız YALAN belki 40 senedir aynı zihniyet yönetiyor DÜZCE yi yaptığınız tek şey yeşil düzceli beton düzeye çevirmek ve yandaşlarınıza peşkeş çekmek inşaAllah en kısa sürede yapilacak seçimlerde düzcede artık sağ görüşün yerin dibine gireceğini umuyorum çünkü her şey ortada
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın