banner851

banner614

EĞRELTİ YAYLASI GÖRENLERİ BÜYÜLÜYOR

banner619

Düzce’nin Kaynaşlı ilçesinde Eğrelti Yaylası’nın en tepesine köylüler tarafından kurulan salıncak, vatandaşların uğrak noktası oldu.

banner846
Sağlık & Çevre 27.06.2021, 17:00 27.06.2021, 16:14
2353
banner844

Düzce’nin Kaynaşlı ilçesine 40 kilometre uzaklıkta bulunan 1360 rakımlı Eğrelti Yaylası’nın sakinleri, yaylanın en üst tepesine salıncak yaptı.

Salıncağın sosyal medya hesaplarında paylaşılmasının ardından onlarca turist Eğrelti Yaylası’na gelmeye başladı. Ankara, Bursa, Konya ve İzmir’den arkadaş grupları ile gelenler yaylaya hayran kaldı.

Yayla turu yaptıklarını belirten Sinan Coşkun, Düzce’nin doğasının muhteşem olduğunu belirtti.

Coşkun, "Buraları uzun süredir merak ediyorduk. İlk defa geldim, hava çok güzel, yaylalar aşırı güzel. Yayla sakinleri salıncağı manzaraya karşı güzel bir şekilde koymuşlar. Dikkat çektiği için geldik. Gerçekten Düzce’nin muhteşem doğasını yeşilliğini bir kez daha hissettik. Düzceliler bu konuda gerçekten çok şanslı" şeklinde konuştu.  (İHA)

Yorumlar (3)
Genç Osman 4 hafta önce
Şişmansiyasetçi çok yersin yav.
şişmansiyasetçi 4 hafta önce
Yok be üstadım çok da yemem hani..:))) Eski performansım yok. Hani o iştahlar o ziyafetler..? Bir mevlit denk geldi mi pilavı devirirdim neydi o günler. Şimdi pek yiyemiyorum. Doktor kızıyor.
şişmansiyasetçi 1 ay önce
Şu güzelim yerde insanın nefesi açılır. Halk böyle yerleri değerlendirmeli. Piknikler yapılmalı. Etler pişmeli. E tabi bana da ikramı unutmayın. Halkım için icabet ederim.