banner851

banner955

EK HİZMET BİNASINA DESTEK SÖZÜ

Sağlık Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Sabahattin Aydın, İstanbul’dan Ankara’ya gittiği esnada Düzce’ye sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette Prof. Aydın, Düzce’nin sağlıkla ilgili ihtiyaç ve taleplerini dinleyerek artık Düzce’ye yetmeyen Atatürk Devlet Hastanesi’ne ek hizmet binası kazandırılması talebine de destek verdi.

Sağlık & Çevre 18.10.2021, 16:07 18.10.2021, 16:18
1927
EK HİZMET BİNASINA DESTEK SÖZÜ

Sağlık Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Sabahattin Aydın, İstanbul’dan Ankara’ya gittiği esnada Düzce’ye sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Prof. Aydın’ı Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz karşıladı.

Ziyaret esnasında Aydın’a Düzce’nin sağlık sistemi hakkında bilgi verilirken kadro ihtiyaçları ve hızla büyüyen Düzce’ye artık yetmeyen Atatürk Devlet Hastanesi’nin ek hizmet binası ile genişletilmesi projesi anlatıldı. Talepleri inleyen Bakan Yardımcısı Aydın, ek bina talebine olumlu yaklaşarak destek sözü verdi.

Bakan Yardımcısı Aydın daha sonra Düzce Belediyesi’nin yakın zamanda hizmete aldığı Mutfak Sanatları Merkezi’ni ziyaret ederek tesisi gezdi. Aydın, burada Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ile de bir araya gelerek görüşme gerçekleştirdi. Başkan Özlü, belediyenin çalışmaları hakkında Aydın’a bilgi verdi.

banner844
Yorumlar (4)
can 1 yıl önce
NEDEN GÜZEL DÜZCEMIZE SEHIR HASTANESI YAPILMAZ HASDALAR ISTANBULA ANKARAYA GIDER HAYIR YOK ÖYLE SEY DEMEYIN VAR TABIKI DÜZCE COK GERI KALMIS DIGER ILLERE BAKIN BI
Geleceği gören iktidar 1 yıl önce
Devlet hastanesi yapılalı daha 5 sene olmadı şimdi yetmiyor ek bina yapalım demeye başladınız. Sizin kafa nasıl çalışıyor çok merak ediyorum. Daha 5 yıl sonrayı mı göremiyorsunuz, bir de 2023, 2071 falan diye hikaye okuyorsunuz. Rezilsiniz… Akp bu ülkenin başına gelen en büyük felaket…
Anıl 1 yıl önce
Az kaldı kanadı taktınız gidiyorsunuz inşAllah
Cash81 1 yıl önce
Yav he he