banner851

banner614

EKİPLER BÖLGEDE ÇALIŞMA YAPIYOR…

Düzce Merkez Hastane Caddesi üzerinde bulunan Kentpark'ta bir ıhlamur ağacı büyük bir gürültüyle yola devrildi. Kent trafiğin en yoğun olduğu noktada o esnada yaya ve aracın olmamasıyla şans eseri yaralanan olmadı.

banner619
Sağlık & Çevre 28.07.2021, 14:54 29.07.2021, 17:50
3435

Olay Düzce Merkez’de Hastane Caddesi’nde meydana geldi.

Saat 14.15 sıralarında  Kentpark'ta  bulunan bir ıhlamur ağacı bir anda büyük bir gürültüyle yola devrildi. Çevre sakinleri büyük bir panikle kendilerini dışarı attığında durum 112’ye haber verildi.

Olayın meydana geldiği esnada normalde Düzce’de araç ve yaya trafiğinin en yoğun olduğu noktalardan olan caddenin o kısmında yaya ve otomobilin olmaması olası bir faciayı önlerken şans eseri kimsenin burnu bile kanamadı.

Olay yerine gelen polis ekipleri caddeyi trafiğe kapatırken Düzce Belediyesi İtfaiyesi kaza kırım ekipleri, kökünden kırılarak devrildiği tespit edilen ağacı kaldırmak için çalışma başlattı.

Ağacın düştüğü esnada bir elektrik direğini de devirmesi sonucu SEDAŞ ekipleri de bölgede çalışma başlattı.

Yorumlar (3)
OGM ne iş yapıyor? 2 ay önce
OGM bürosunda çaycı teyzeler mi oturuyor sadece? Gözünün önünde koca ağaç devriliyor. En iyisi bir tane dönerci ustası çağıralım da ağaçları kontrol etsin. OGM ne anlar ağaçtan:)))
hakkı 2 ay önce
belediye ağaçları budarken laf söz edenler görsünler bunu
kralettin 2 ay önce
Tam Türkiyede olacak türden bir iş. Orman bölge müdürlüğünün önündeki ağaç devriliyor. OGM önündeki ağaç böyle bakılıyorsa vay bizim ormanlarımızın haline