banner851

banner614

ELİNE ALIŞVERİŞ POŞETİ ALAN KENDİSİNİ SOKAĞA ATTI

banner619

Düzce’de artan ve önüne geçilemeyen Koronavirüs vakalarına karşılık, çok sayıda Düzceli vatandaşın hafta sonları getirilen kısıtlama kurallarına uymadıkları görüldü. Ellerine alışveriş poşeti alan bazı Düzceliler, park ve banklarda oturarak kısıtlama kurallarını ihlal ettiler.

banner846
Sağlık & Çevre 04.04.2021, 17:00 05.04.2021, 17:41
4844
banner844

Yeni kontrollü normalleşme ile birlikte sadece 3 hafta kısıtlamaların esnetildiği Düzce'de risk gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta başından bu yana salgın haritasındaki rengi turuncudan kırmızıya dönen ve bu nedenle cumartesi yasağı tekrar başlayan kentte, artan vakaların önüne bir türlü geçilemiyor.

Kentte günlük 120 yeni vaka tespit edilirken, bazı vatandaşların salgının önüne geçmek için hafta sonları getirilen kısıtlama kararlarına uymadıkları görüldü. Öyle ki, havanın da güzel olmasını bilen vatandaşlar, ellerine alışveriş poşetleri alarak, kendilerini sokağa attı.

Park ve meydanlarda banklarda oturan, ellerindeki alışveriş poşetleri ile cadde ve sokaklarda gezen vatandaşlar, tehlikenin boyutunu bir kez daha gözler önüne serdi. Bu durum ise, hafta sonu kısıtlamalarında market ve fırın alışverişlerine yönelik yeni bir düzenleme getirilmesini gündeme getirdi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (20)
Anlatın siz 4 ay önce
Sabah otobüste millet üst üste fabrikalarda yemekhaneler tıklık tıklım ağa babalarına Kongreler cenazeler düğünler serbest ama hafta sonu yasak esnafa dükkan açmak yasak bırakın bu işleri gerçi eşşek olunca semer vuran çok olur.
Sorgulayın 4 ay önce
Sadece vatandaşı değil siyasileri yetkilileri sorgulayın ensesi kalına herşey serbest vatandaşa ceza millet iki yüzlülüğü gördüğü için sallamıyor artık. vatandaşa polis askerle ceza yaz. esnafı spor bakanlığı üni personeli gibi memura denetlet. Cikana çıkmayana bakmayın saçma sapan uygulamalara bakın önce
HASAN YILMAZ 4 ay önce
akpliler uydu mu sadece vatandaş mı haber yapılıyıor
Alaturka 4 ay önce
Cahillik Başa Beladır...
Düzce 4 ay önce
Sözde. Sokaka cikma. Yasagi var bu duzcedeki polisler. Nerde. Acaba. Sokaka. Cikma. Yasagi var otobusler. Calisiyor o zaman sokaga cikma. Yasak hic olmasin
Düzceli.. 4 ay önce
Halkı suçlayanlar, tek liste ve rakibin olmadığı kongerede binlerce kişiyi salonlara toplayan akp genel başkanını suçlamıyor.. Kayak merkezlerinde 24 saat ve 7 gün kısıtlama yok.. Virüsler oraya gitmiyor..
Düzceli.. 4 ay önce
Kısıtlamanın bu salgına faydadan çok zararı var.. Önemli olan mesafe ve hijyen.. Kısıtlama yüzünden belli saatlerde ve günlerde yoğunluk artıyor.
jaccki 4 ay önce
Buis k.konutlarda tam sapasardi notmalde bos olan alanlar yollar haftasonu kalabalik olduherkes disari cikiyor marketler kalabalik yani h.ici tenha olan k.konutlar hafta sonu kalabalik )))) tam tersine dondurduler olayi beyin bedava..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın