banner851

banner614

EN KEYİFLİ BEKLEYİŞ…

banner619

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'nde çocuk odaklı çalışmalar artarak devam ediyor. Düzce İl Sağlık Müdürlüğü yöneticilerinin katkılarıyla hastaneye kazandırılan 2 akülü araçtan sonra Düzce Valiliği koordinesinde hastane bünyesinde sosyal aktivite alanı hazırlandı.

banner846
Sağlık & Çevre 09.10.2019, 10:00 09.10.2019, 16:07
835
banner844

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'nde çocukların ameliyat korkularını yenmesi ve ameliyathaneye eğlenerek gitmesini sağlamak amacıyla akülü araba uygulamasının başlatılması sonrası bir de aktivite alanı oluşturuldu.


Düzce Valiliği koordinesinde Atatürk Devlet Hastanesi'nde çocukların ameliyat korkularını yenmeleri ve hastane ortamında eğlenceli zaman geçirmesini sağlamak amacıyla sosyal aktivite alanı hazırlandı. Hazırlanan sosyal aktivite alanı, çocuk hastaları tarafından büyük ilgi gördü. Aileler, projeden çok memnun olduklarını ifade ederek, hastane yönetimine teşekkürlerini iletti.Doktor korkusu yaşayan çocuk hastaların, hastanedeki bekleyişini keyifli hale getirmeyi amaçlayan aktivite alanı, ayrıca korkularını yenmesini hedefleniyor.
HABER:C.ÜSTÜNER
 
 
 
 

Yorumlar (1)
Apsuva 2 yıl önce
Evet bence güzel bı uygulama fakat hastaneye gelen çocuklar çeşitli hastalıktan dolayı geliyor.Butur oyun alanlarında iç içe oldukları için bir birlerinde olmiyan hastalıklarda bulaşıyor.Bu hijyenik değil Düşünce güzel fakat çocuklar daha ö