banner851

banner614

ERDOĞAN KABİNE’Yİ İŞARET ETTİ…

1 Temmuz itibari ile geçilen ‘tam normalleşme’ sonrası ve bayram tatili sonrası artan vaka yılarından dolayı yeni kısıtlama karlarının gelmesi beklenirken konuya ilişkin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamalarda bulundu. Erdoğan, cuma namazı çıkışında kendisine yöneltilen "Aşısızlara kısıtlama gelecek mi?" sorusuna, "Durumu Kabine toplantısında ele alacağız." diyerek yanıt verdi.

banner619
Sağlık & Çevre 30.07.2021, 16:00 30.07.2021, 17:32
1722

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çamlıca Camii’nde kıldığı cuma namazı sonrası gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

"KABİNE'DE ELE ALACAĞIZ”

Ülkemizi esir alan yangın felaketinden koronavirüs kısıtlamalarına ve aşılama uygulamasına kadar birçok noktaya değinen Erdoğan, "Aşı olmayan vatandaşlar için herhangi bir kısıtlama olacak mı?" sorusuna da yanıt verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan soru sonrasında, "Biz değişik zamanlarda değişik tedbirler açıkladık. Değişik zamanlarda değişik sesler çıktı. Biz hapis hayatı mı yaşayacağız, böyle mi olacak gibi... İlk Kabine'de yine bu konuları ele alacağız. 72 milyon doz aşı yapmış vaziyetteyiz. Durumu tekrar ele alacağız.

"BAYRAMDA DURUM ALEYHE DÖNDÜ"

Biz normal hayata nasıl döneriz bunun gayreti içindeyiz. Bütün tedbirleri alıyoruz. Normalleşmeyi hızlandırmanın gayreti içinde olacağız. Bayramda durum aleyhe döndü. Bunu tekrar lehe döndürmemiz lazım." ifadeleri kullandı.

banner844
Yorumlar (4)
luizao 2 ay önce
artik kisitlama asi olmayanlara gelmeli gerekirse tazminatsiz cikis yasasi koyulmali herkes kendine ceki duzen versin tum dunya oluyor ahmaksiniz sorumsuzlar
Duzceli 2 ay önce
Asil ahmak sensin aşılama sonrası vakkalar patliyor
YAVUZ0881 2 ay önce
Yahu memleket senin umrundamı sen git afganistan ve suriyelilerin dertlerine çare ara sen bu ülkenin cumhurbaşkanı değilsin olsan bu yazıyı benim gibi ben yazmazdım
gir işine 2 ay önce
hadi oradan provakatör. alayınızı toplasak Erdoğanın tırnağı etmezsiniz.