banner851

banner614

FİZİK TEDAVİ MERKEZİNDE ÖNEMLİ GELİŞME

banner619

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi bünyesinde kurulan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Muncurlu ek hizmet binasında cihaz ve personel sayısını iyileştirerek 15 Kasım 2017 tarihinde yeni hizmet sunumuna başladı. Ayrıca Akçakoca Devlet Hastanesi’nde de 10 yataklı fizik tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi vatandaşların hizmetine sunulacak.

banner846
Sağlık & Çevre 18.11.2017, 09:31 18.11.2017, 15:46
2472
banner844

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nin Muncurlu’da bulunan ek hizmet binasında geçtiğimiz 31 Temmuz tarihinde vatandaşların ihtiyacını karşılamaya başlayan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi mevcut şartlarını iyileştirerek bölgeye hizmet sunmaya devam ediyor.

100 yataklı olarak planlanan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi cihaz ve donanım kapasitesini geliştirdi. Bu kapsamda gerekli cihaz, personel sayısı ve niteliğini güçlendirerek 15 Kasım 2017 tarihi itibariyle fizik tedavi alımına başladı.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinde ayaktan ve yatarak sunulan tedavi hizmetlerinin yanı sıra evde sağlık hizmetleri kapsamında fizik tedavi ve rehabilitasyonu gereken hastalara evinde hizmet sunulacakken cumartesi günleri de ayaktan tedavi seansları devam edecek.

Çocuk hastalar için de özel fizik tedavi hizmeti verilecek alanlar oluşturulan hastanede hastalara ücretsiz servis imkanı sağlanacak.

Öte yandan Akçakoca Devlet Hastanesi bünyesinde de 10 yataklı bir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 21 Kasım 2017 tarihi itibariyle hastalara hizmet vermeye başlayacak.

Haber: Ö. YILMAZ 

Yorumlar (7)
toprak 4 yıl önce
hele şükür 6. ayda aldığım fizik tedavi sırası belki gelir artık.
Yoldaş 4 yıl önce
Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.Duzce halkına sifayi etraftaki illerde aratmayacak bir hizmet yönetimi için ilin yöneticilerinin sağlık konusunda daha da fazlasını sunması gerekiyor...Onkoloji de şart bu memlekette...
V aydın 4 yıl önce
Hizmetin iyisi kötüsü olmaz iyi yapmışsınız fakat fizik tedavi görecek insanın oraya gitmesi zor olmaz mı arabası olmayan durumu iyi olmayan hasta yakını nasıl gidecek oraya kadar . Taksi tutsa bir dünya para otobüse binse zaten hasta .
düzce 4 yıl önce
merkezdeki eski ssk ve acil binaları ne olacak metruk binaya dönüştü buralar...
SÜLEYMAN METE 4 yıl önce
BURANIN DOĞRU DÜRÜST HİZMET VERMESİ ÖZEL FİZİK TEDAVİ MERKEZİNİN İŞİNE GELMEZ; YAKINDA KAPANIR...
Duzcelii 4 yıl önce
Keske orasi kadin dogum olsaydi hemen her ilde ayri bir hastane var kadin doguma duzcede olmali kadin dogum cocuk hastaliklari duzcede neden yok
Yatan hasta 4 yıl önce
Türkiyen in en kötü hizmeti burada yetkililer denetlesin