banner851

banner614

GENEL SEKRETER OLARAK DÖNDÜ

Düzce Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği'nde devir-teslim töreni gerçekleşti. Yeni Genel Sekreter Op. Dr. İbrahim Özcan bugün görevi Zülfü Kılıç'tan devraldı ve ilk açıklamasında "Amacımız öncelikle Düzceliler'imize ve tüm vatandaşlarımıza ulaşılabilir kaliteli sağlık hizmeti sunmak olacaktır.’’ dedi.

banner619
Sağlık & Çevre 09.11.2016, 16:35 10.11.2016, 17:50
3023
GENEL SEKRETER OLARAK DÖNDÜ

Atama kararının ardından Düzce Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği'nde devir-teslim bugün gerçekleşti. Uzun yıllar Düzce Devlet Hastanesi'nde genel cerrahlık ve 2003-2005 yılları arasında da başhekimlik görevlerinde bulunan Op.Dr. İbrahim Özcan, Düzce'ye Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri olarak geri döndü. Genel sekreterlik makamında gerçekleştirilen ve Op.Dr. Zülfü Kılıç'ın görevi Özcan’a devrettiği  devir teslim törenine bağlı sağlık tesisi yöneticileri ve genel sekreterlik personelleri de katıldı.

Yeni Genel Sekreter Op.Dr. İbrahim Özcan, devir teslim töreninde yaptığı konuşmasında, "2 yıldır Genel Sekreterlik görevini yürüten Op.Dr. Zülfü Kılıç’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz ve meslek hayatının devamında başarılar diliyoruz. Sayın Kılıç’ın bıraktığı yerden bu hizmeti daha ileri götürmek için emek harcayacağız. Amacımız öncelikle Düzceliler'imize ve tüm vatandaşlarımıza ulaşılabilir kaliteli sağlık hizmeti sunmak olacaktır." dedi.

Özcan, son olarak Ankara İli 3. Bölge Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Tıbbi Hizmetler Koordinatör olarak görev yapıyordu.

banner844
Yorumlar (5)
hasta yakını 5 yıl önce
sağlık konusunda düzcenin hali perişan. millet acillerde rezil durumda. elini veren kolunu alamıyor. durumu kendini şehir dışında ki hastanelere atıyor.
AHSENNNNNN 5 yıl önce
ZÜLKİF BEYE YENİ İŞİNDE YERİNE GELEN İBRAHİM BEYEDE BAŞARILAR DİLİYORUM
düzceli 5 yıl önce
ilk önce hocama hayırlı olsun diliyorum.Düzcedeki kamudaki mülkü amirlierin neden dışarıdan geldiğini anlamış değilim düzceyi iyi bilen insanlarını tanıyan mülkü amirlerin gelmesinden yanayım siyasi abilerime sesleniyorum lütfen.
Kulis 5 yıl önce
Sevgili ersinciğim de geçenlerde düzcede görünmüş. Galiba o da bu iş için uğraşmış ama olmamış
Fındıkçı 5 yıl önce
Hikmet ankaraya gitmiş başbakanla görüşmüş faceye resim atıyor.fındık konusunu gündeme getirmişmi demişmi başbakana