banner851

banner955

GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER

Çevre Şehircilik Düzce İl Müdürlüğü ve Düzce Belediyesinin iş birliğiyle, Millet Bahçesinde 1-7 Haziran Türkiye Çevre haftası etkinlikleri düzenlendi. Çocukların Çevre Temizliği ile ilgili hazırladıkları resimlerin de sergilendiği etkinlikte düzenlenen yarışmada dereceye giren çocuklar birbirinden güzel hediyelerin sahibi oldu.

Sağlık & Çevre 07.06.2022, 15:50 07.06.2022, 18:09
1808
banner986

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ’nün hassasiyetle üzerinde durduğu “Temiz Şehir Düzce” projesinin, yediden yetmişe toplumun her kesimine hitap etmesi için, Düzce’de ki kamu kurumları seferber oldu.

ETKİNLİK GENİŞ KATILIMLA GERÇEKLEŞTİ

1-7 Haziran Türkiye Çevre Haftası’nın idrak edildiği şu günlerde, Millet Bahçesinde “Temiz Şehir Düzce” temalı etkinlik düzenlendi. Etkinliğe Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan, İl Jandarma Komutanı Naci Akkaş, Çevre Şehircilik Düzce İl Müdürü Nurhan Kartal, kurum müdürleri, birçok ilkokul öğrencisi ve aileleri katıldı.

Birlikte, İlkokul öğrencileri tarafından hazırlanan resimleri ve el yapımı ürünleri inceleyen Vali Atay ve Başkan Özlü çocuklarla sohbet edip, ortaya koydukları eserler hakkında bilgiler aldı.

HEDİYELER ÇOCUKLARI ÇOK MUTLU ETTİ

Etkinlik sonunda Çevre Temizlik Haftası ile ilgili düzenlenen resim ve el işi yarışmasında dereceye giren öğrencilere, Vali Atay ve Başkan Özlü tarafından, bisiklet, tablet gibi çeşitli hediyeler takdim edildi.

Hediyeler sonrası mutlulukları gözlerinden okunan çocuklar, hediyelerden dolayı Vali, Belediye Başkanı ve emeği geçen herkese çok teşekkür etti.

Etkinlik toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Yorumlar (0)
24
açık