banner851

banner614

HAFTANIN ANLAMINA YAKIŞIR HEDİYE

banner619

Türkiye Belediye Birliği Genel Sekreter Yardımcısı Kayhan Özüm, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye ‘Avrupa Hareketlilik Haftası’ nedeniyle bisiklet hediye etti. Düzce’nin bisiklet şehri olacağını her fırsatta dile getiren Başkan Özlü, “Tüm şehri bisiklet yolları ile donatmak istiyoruz.” dedi.

banner846
Sağlık & Çevre 04.09.2020, 17:25 05.09.2020, 10:30
2604
HAFTANIN ANLAMINA YAKIŞIR HEDİYE
banner844

Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreter Yardımcısı Kayhan Özüm, geçtiğimiz günlerde bir dizi ziyaret ve temaslar için geldiği Düzce’de Belediye Başkan Dr. Faruk Özlü’nün misafiri oldu.

‘Avrupa Hareketlilik Haftası’na denk gelen ziyareti sırasında Genel Sekreter Yardımcısı Özüm, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye bisiklet hediye etti.

TBB Genel Sekreter Yardımcısı Özüm, Avrupa Hareketlilik Haftası’nın ulusal koordinasyon görevini Türkiye Belediyeler Birliği tarafından yürütüldüğünü ifade ederek, 2020 yılının temasının “Herkes için Sıfır Emisyonlu Hareketlilik” olduğunu söyledi.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, TBB Genel Sekreter Yardımcısı Özüm’e teşekkür ederek “Kadınıyla, erkeğiyle, yaşlısıyla, genciyle toplumumuzun tüm kesimlerini sporla buluşturmamız lazım. Bizim bisikleti yaygınlaştırma mecburiyetimiz var. Batıda görüyoruz, bisiklet temel ulaşım araçlarından biri. Ülke olarak Hollanda ve Almanya en iyi örnekleridir. Tüm şehri bisiklet yolları ile donatmak istiyoruz. Düzce inşallah bisiklet şehri olacak.” diye konuştu.

Yorumlar (23)
Öğretmen 12 ay önce
Öncelikle ele alınması gereken bir konu gündeme alındığı içi teşekkürler Bağlantı yolu kervan üst geçidi motosiklet ve bisikletler için büyük sıkıntı çözülmesi gerekir saygılar.
Osman 12 ay önce
Düzce'de altına araba çeken yolları da satın aldı sanıyor. Ezerler bisikletlileri. Trafik maganda dolu.
Taner 12 ay önce
Yıllardır beklenen bir şey ama inşaAllah bu sefer olur.her yer tek şerit oldu, yollar da müsait neden olmasın
düzceli 12 ay önce
önce su sorunu çözüme kavuşturulmalı binaların üçüncü katlarında su basıncı çok düşük işten gelince duş alamıyoruz körpeşler mahallesi
düzceli 12 ay önce
önce su sorunu halledilmeli
Harbici 12 ay önce
hangi 30 mt.lik caddelere
Kieros 12 ay önce
Donatın bakalım. Daha kötüsü gelmez sanırım
Özlü Sözler 12 ay önce
Konuralp hilmi sönmez caddesi ve civarı çok yamalı yollar inşaat arabalarından dolayı ya beton dökülmüş ya da çökmüş. Bisiklet ile olabildiğince dikkat etmemize rağmen çok sıkıntı ya bir taraflarimizi birakacaz ya da böbreklerimizi.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın