banner851

banner955

HASTALARA ‘GEÇMİŞ OLSUN’ TEMENNİSİNDE BULUNDU

Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce Atatürk Devlet Hastanesinde yeni oluşturulan poliklinik hizmet Alanlarında incelemelerde bulunarak, hastaları ziyaret etti.

Sağlık & Çevre 01.09.2022, 10:01 01.09.2022, 18:38
657

Düzce Atatürk Devlet Hastanesinde yeni oluşturulan Kulak Burun Boğaz ve Ortopedi Servisleri, hastanedeki yoğunluğu bir nebzede olsa giderdi.  Düzce Valisi Cevdet Atay, Kulak Burun Boğaz ve Ortopedi Servislerinde incelemelerde bulundu. İncelemeleri sırasında Vali Atay’a Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Volkan Temi ve hastane yetkilileri eşlik etti.

Ziyarette İl Sağlık Müdürü Dr. Yılmaz Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nin genel durumu, yeni oluşturulan hizmet alanları ile yapılması planlanan çalışmalar hakkında Vali Atay’a genel bilgilendirmelerde bulundu.

İncelemelerinin ardından Vali Atay, poliklinik hizmeti alan vatandaşlar ile bir süre sohbet ederek kendilerine geçmiş olsun temennisinde bulundu.

Daha sonra hastanede yatarak tedavi gören hasta ve hasta yakınlarını ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulunan Vali Atay, personeller ile de bir süre sohbet ederek özveri ve gayretli çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür etti.

Yorumlar (1)
Hlk. 3 hafta önce
Kadin dogum psikiyatri plastik cerrahi göz noroloji bolumlerune 182 den sira alamiyoruz..gezip hal hatiri borde sıra alamayanlara sorun sayın valim..
17
kapalı