banner851

banner614

HASTANEDE YENİ HİZMET

banner619

Yeni sağlık hizmetleri ile halkı buluşturan Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'nde "Günübirlik Tedavi Ünitesi" hizmete başladı.

banner846
Sağlık & Çevre 30.09.2019, 15:07
2053
HASTANEDE YENİ HİZMET
banner844
Düzce İl Sağlık Müdürlüğü, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi bünyesinde yeni bir birim olarak "Günübirlik Tedavi Ünitesi"nin hizmete açıldığını bildirdi.Müdürlükten yapılan yazılı bilgilendirmede, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'nin modern ve konforlu şartlarda kaliteli sağlık hizmeti verme anlayışı çerçevesinde 'Günübirlik Servisi'ni hizmete açtığı aktarıldı.

Açıklamada şunlar kaydedildi: "Hastanemiz bünyesinde sabah 08:00 akşam 17:00 saatleri arasında 8 Yataklı Günübirlik Ünitesi, 3 sağlık personeli ile hizmet vermektedir. Özellikle Ayaktan Polikliniğe başvuran ve uzun yatış gerektirmeyen özellikli ilaçlar, enjeksiyon serum takılması gibi hizmetler yatış işlemleri yapılmadan hastaların tedavisi bu birimimizde uygulanmaktadır.

Bu sayede hem acil servisin hemde yataklı servislerin yoğunluğunun azaltılması ve hastalarımızın daha ferah bir ortamda daha kaliteli ve hızlı bir şekilde tedavilerini almaları amaçlanmıştır."

HABER.C.ÜSTÜNER

Yorumlar (2)
Hasan 2 yıl önce
Düzce devlet hastanesi rezillik gidiyosun ne doğru dürüst ilgilenen var nede tahlil yapan önce bunları çözün doktorların ve hemşirelerin burunları bir karış havada
Güler 2 yıl önce
Neden yataklar bu kadar yüksek ki merdiven mi deyip çıkacak bu hastalar