banner851

banner614

HAZIRLIKLAR TAM GAZ SÜRÜYOR

banner619

Düzce’nin doğa harikalarından biri olan Aydınpınar Şelalesi, işletim hakkının devredilmesinin ardından bölgede alt yapı çalışmalarına başladı.

banner846
Sağlık & Çevre 04.05.2021, 09:45 04.05.2021, 13:28
4639
banner844

Önemli turizm tesisleri arasına girmeye hazırlanan ve Düzce’nin adını sadece Türkiye’ye değil dünyaya duyuracak olan Aydınpınar Şelalesinde, otel, spa ve çadır alanlarının yapılacağı alanlar belirlendi.

Hummalı bir şekilde çalışmalarına başlayan işletim hakkını alan firma ilk olarak otel, spa merkezi ve çadırların alt yapı çalışmalarına başladı.

Tam kapanmanın sona ermesiyle birlikte turizm sezonun açılmasını beklediklerini kaydeden Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “ Aydınpınar Şelalemizin adını tüm dünyaya duyurmak için işletim hakkını devrettiğimiz firma çalışmalarını sürdürüyor. Otel ve spa merkezinin olacağı tesiste çadır alanlarının altyapısı hazırlanıyor.

Doğanın içinde, huzur ve sakinliğe hasret duyanların yeri olacak olan Aydınpınar Şelalemiz, turizmde prestij alanlarımızdan biri olacak. Kısa süre içinde turizme açarak Düzce’mize katma değer sağlayacağız” şeklinde konuştu.

100 hektarlık alan üzerindeki Aydınpınar Şelalesi Tesisleri, Kanada Ağaç Evleri, Glamping Çadırları, Bungalovları, spa merkezi, gurme restoranları, yürüyüş parkurları ile misafirlerine hazırlanıyor.

Yorumlar (3)
Adınpınarspor taraftarı 3 ay önce
Firmanın futbol yaz kampları için sahalar yaparsa spor turizmindende para kazanabilir
birol 3 ay önce
vay be bunu kime yazalım bilemedik...faruk özlüye mi yoksa yatırımcıya mı?herkes sırayla birer foto çektirir artık
Kazım Karabekir 3 ay önce
Yok mu Bayram Ali Kubilay’dan kopyala yapıştır köşe yazısı özlemişim yahu.Hani her hafta olacaktı hatta her pazartesi demiştiniz.Neyse kesin yazı gelir bekliyoruz sabırsızlıkla.Evcek köy yaşam alanı gürcüçiftlik yolu üzeri arkadaşlar gayet nezih aile ortamı tavsiye ederim gidin ziyaret edin yöresel kahvaltı yapın derim.Ayrıca aydınpınar şelalesi de güzel yer fazla doğayı bozmadan spa felan yapılabilir güzel olur hadi kalın sağlıcakla saygılar efenim :)