banner851

banner955

HER ŞEY VATANDAŞIN SAĞLIĞI İÇİN

Düzce’de acil sağlık ekipleri, normalleşme sürecinde vaka sayılarının artmaması için kolları sıvadı. Çıkan vakalara müdahale eden, testlerinden hastaların hastanelere taşınmasına kadar birçok görevi başarıyla yürüten sağlık ekipleri, bu defa da sokakta sürücü ve vatandaşlara korona virüs bilgilendirmesi yaparak, Düzcelileri hassas davranmaya davet ettiler.

Sağlık & Çevre 19.08.2020, 16:06 20.08.2020, 09:28
5033
HER ŞEY VATANDAŞIN SAĞLIĞI İÇİN

Korona virüs salgını döneminde ve sonrasında yaptıkları çalışma ile büyük takdir toplanay başta Sağlık İl Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, sağlık ekipleri ve sağlık çalışanları normalleşme sürecinde de özveriyle çalışmaya devam ediyor.

Hem çıkan vakalara müdahale eden, korona virüs vakalarını sağlık kuruluşlarını ve pandemi servislerine kendi hayatlarını riske sayarak taşıyan acil sağlık ekipleri, ayrıca normalleşme süreci ile birlikte vatandaşların alınan tedbirleri esnetmemesi ve rehavete kapılmaması için çalışmalarına devam ediyorlar.

Sağlık Bakanlığı tarafından hazırlanan broşürleri vatandaşlara veren ve korona virüsün halen bitmediğini vatandaşlara hatırlatan acil sağlık ekipleri ayrıca sürücü ve vatandaşlara maske de vererek maske kullanımının önemini vurguluyorlar.

(İHA)

banner844
Yorumlar (7)
Adore81 2 yıl önce
Başlık yanlış ! Herşey devlet ! için . hıh vatandaşmış
sağlıktan 2 yıl önce
Fotoya bakılırsa sayın müdür poz vermek için sokağa inmiş!!!
xxxx 2 yıl önce
ikamet ettiğim yerde denk geldim tek tek işletmelere girdi iletişim kurdu ve toplu taşıma aracını durdurup bilgilendirdi sağlık çalışanı için böyle bir ithamda bulunmak doğru bir davranış değil.
MUNCURLUYU PANDEMİ YAPIN 2 yıl önce
SAYIN MÜDÜR ÖNCE HASTANELERE ÇÖZÜM BULSUN, NORMAL HASTALARLA PANDEMELİ HASTALARI AYNI HASTANEYE SOKACAK KADAR CAHİL BİR MÜDÜR VE İDARESİ SOKAĞA ÇIKMASA DAHA İYİ
Ilker 2 yıl önce
Zahmet oluyor yahu
Pademiyi temizleyin önce 2 yıl önce
Sayın müdür siz bırakın sokaklarında hastaneleri virüsten temizleyin, duyuyoruzki doktorlar yoğunluktan ve stresten işi bırakıyorlar mış. Muncurluyu pandemiye açın normal hastaların işi görülsün artık
Doktor 2 yıl önce
Sayın vali bey günlerdir sokakta sağlık müdürü de sokakta olacak tabi saflık müdürünün eşi hastane de başkasını göreve bu konuları araştırın öncü tc
22
açık