banner851

banner614

HERKESE TAVSİYEM AŞI OLSUNLAR

Düzce'de yoğun bakım servisinde zorlu tedavi süreci devam eden yeni tip koronavirüs (Kovid-19) hastası 43 yaşındaki Mehmet Öztürk, herkese aşı yaptırma çağrısında bulundu.

banner619
Sağlık & Çevre 25.09.2021, 12:45 26.09.2021, 16:01
3667
HERKESE TAVSİYEM AŞI OLSUNLAR

Sakarya'nın Hendek ilçesinde fırın işleten Öztürk'ün, kendisini iyi hissetmeyerek gittiği hastanede yaptırdığı Kovid-19 testi pozitif çıktı. Hendek Devlet Hastanesinde tedavisine başlanan Öztürk, durumunun ağırlaşması üzerine Düzce Atatürk Devlet Hastanesine sevk edildi. Yoğun bakım servisinde 14 gündür tedavisi devam eden Öztürk, aşı yaptırmamanın pişmanlığını yaşıyor.

 "NEFES ALMAKTA GÜÇLÜK ÇEKİYORUM"

Mehmet Öztürk, herkesin bir an önce aşı olması gerektiğini, son pişmanlığın fayda etmediğini söyledi. Kovid-19'un ağır bir hastalık olduğunu dile getiren Öztürk, "Ben aşı olmadım. Herkese tavsiyem, aşı olsunlar. Ben kaçırdım, onlar kaçırmasınlar. Çok zor bir hastalıkmış. Doktorlarımız sağ olsun, ellerinden geldikçe bizimle hastalığa karşı mücadele ediyor. Burada şu an gayet iyiyim, bana iyi bakıyorlar." diye konuştu.

Öztürk, nefes almakta güçlük çektiğini anlatarak, "Herkes aşısını olsun. Bu konuda çok büyük hata ettim. İyileştiğim zaman kendi aracımla vatandaşı hastaneye getirip aşı olmasını sağlayacağım." dedi. (AA)

Yorumlar (6)
Seyyah 3 hafta önce
Sorular: Hastanın kronik rahatsızlığı var mı? Genetik Rahatsızlığı var mı? Sigara, Alkol kullanımı ve stres var mı? Bunlara cevap vermeden ben ettim siz etmeyin gibi söylemler olmaz. İnsanları aptal yerine koyuyorlar.
Musti 3 hafta önce
Bende aşı olduktan sonra korona oldum
Algı yapmayın 3 hafta önce
Akıl fukarası olmayan süpersonik arkadaş!!!2doz aşı olan akrabam korona oldu ve ağır geçiriyor ne yapalım şimdi?hatırlatma,hoplatma,zıplatma,atlatma dozlarınıda mı vuralım ne dersin acaba?
Yazık 3 hafta önce
Akıl fukaraları na duyurulur sosyal medyadan sağlık öğrenenler görsün bunu
Engin 3 hafta önce
Yoğun bakımdaki diğer hastalarıda çeksenize bakalım aşılarına;)
Aslı 3 hafta önce
Ben aşı olmadım!korona oldum hafifte atlattım.ne olduğu belli olmayan aşıyı millete dayatarak vebal altına girmeyin.her sene gripten de o kadar insan ölüyor