banner851

banner614

İÇME SUYU HATLARI DEĞİŞECEK

Düzce Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, iki ayrı noktadaki içme suyu ana isale hattında meydana gelen arızayı 3 iş makinesi 5 kamyon 20 personel ile anında müdahale ederek giderdi.

banner619
Sağlık & Çevre 26.08.2021, 16:30 27.08.2021, 16:48
1024

Düzce Belediyesi Haydar Gördebil ve Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan içme suyu ana hatlarında meydana gelen su patlağı arızasına anında müdahale etti. Kısa süre içinde olay yerine ulaşan ekipler, iki arızaya da eş zamanlı olarak müdahale etti. 500’lük polietilen boruların iki metrelik bölümlerini deplase yapan ekipler boruları da yeniledi.

3 iş makinesi 5 kamyon 20 personel arızalara anında müdahale ederek Düzcelileri susuz bırakmamak için çalıştı. Boruların tamir edilmesinin ardından Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri de kazılan yolda asfalt çalışması yaparak sürücülerin mağduriyet yaşamasını engelledi.

İÇME SUYU HATLARI İÇİN İHALE BEKLENİYOR

Düzce Belediyesi uzun süredir değişmeyen ve deforme olan içme suyu hatlarını değiştirmek için ihaleyi bekliyor. DSİ ve İller Bankasıyla koordineli bir şekilde çalışma yürüten Düzce Belediyesi ihalenin yapılmasının ardından içme suyu hatlarını tamamen değiştirerek arıza sayısını minimum seviyeye indirecek.

Yorumlar (2)
Reinhard Heidrich 4 hafta önce
Düzce kent ormanın mesire alanının kapatılmasında ki amaç nedir, neden açılmıyor, bir an önce açılsın ve bakımı yapılsın artık!
Rezilsin Öncü! 1 ay önce
Sizin yerinize okuyucu utanıyor! Bu nasıl bir haber. Yandaşlığın da bir sınırı olur! Yazık!