banner851

banner614

İKİ ADET KONTEYNER TAHSİS EDİLDİ

Türk Kızılayı tarafından Düzce İl Sağlık Müdürlüğü İl Ambulans Servisi Başhekimliği’ndeki ihtiyaç üzerine iki adet konteyner temin edildi.

banner619
Sağlık & Çevre 22.01.2021, 10:50 04.02.2021, 16:23
448
İKİ ADET KONTEYNER TAHSİS EDİLDİ

Türk Kızılayı tarafından Düzce İl Sağlık Müdürlüğü ihtiyaç haline gelen konteyner konusunda adım geldi. Müdürlüğe bağlı olarak hizmet vermekte olan İl Ambulans Servisi Başhekimliği hizmetine iki adet konteyner temin edildi. Bu sayede Düzce’de sağlık envanteri güçlendirilmiş oldu.

İl Sağlık Müdürlüğü’ne sağlanan konteynerlerden bir tanesi Geçici Tıbbi Atık Depolanmasında, bir tanesi de Olağan Dışı Durumlarda (ODD) geçici olarak kurulacak olan ekiplerin kısa süreli görevlendirmelerinde kullanılacak. 

Yakın zamanda sağlık hizmetlerinde kullanılmaya başlanacak olan konteynerler için İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin YILMAZ ve Düzce Kızılay Şube Başkanı Halil AYDIN yerinde incelemelerde bulundu. Ziyarette Düzceliler’in her türlü sağlık ihtiyacının karşılanması için iki kurum arasındaki işbirliğinin önemi vurgulandı.

HABER: Mehmet GÜNESEN

banner844
Yorumlar (1)
YAVUZ0881 9 ay önce
Gözümüzün bebeği tüyü bitmemiş yetimin hakkı kızılaymışım böyle şov ve gösteriye ihtiyacımı var yapmayın böyle koca çınarı zedelemeyin