banner851

banner614

İL GENELİNDE KESİNTİ VAR

Düzce’de artık miadının dolduran su altyapısının sık sık verdiği arızalar günlük yaşamı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Son 1 hafta içerisinde art arda şehrin birçok noktasında yaşanan boru patlamalarına bu sabah bir yenisi daha eklendi. Bu kez Cedidiye Mahallesi Haydar Gördebil Bulvarı, patlayan boru nedeniyle yağmursuz günde göle döndü. Ekipler, tüm hatlarda genel bakım ve onarım yapılması amacıyla il genelinde su kesintisine gitti.

banner619
Sağlık & Çevre 25.08.2021, 10:18 25.08.2021, 17:27
4879

Düzce’nin sorunlu içme suyu alt yapısında problemler bitmek bilmiyor. Geçtiğimiz hafta Çoban Alt Geçidi ve Atatürk Bulvarı’ndan patlak veren ve yağmursuz günde Düzce sokaklarını göle çeviren içme suyu hattındaki patlamanın adresi bu kez Cedidiye Mahallesi Haydar Gördebil Bulvarı oldu.

Sabah saatlerinde içme suyu borusunda patlama meydana geldi. Yola akan su nedeniyle bulvar göle döndü. Durumu haber alan Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri vakit kaybetmeden olay yerine gelerek borunun onarımı için kazıya başladı.

UZUN ARAÇ KUYRUKLARI OLUŞTU

Öte yandan yolun göle dönmesi ve ekiplerin çalışma yapması nedeniyle otoban bağlantı yolundan şehir merkezine dönmek isteyen vatandaşlar dakikalarca beklemek zorunda kaldı. İşe giden vatandaşların da oluşturduğu yoğunluğun etkisiyle bulvarda uzun araç kuyrukları oluştu.

BAHÇEŞEHİR’E GİDEN HATTA SU KESİLDİ

Patlağın meydana geldiği hattın Bahçeşehir bölgesine içme suyu sağladığı ve genel bakım-onarım nedeniyle şehir merkezi genelinde su kesintisine gidileceği öğrenildi.  

“AKŞAM SAATLERİNE KADAR SU KESİNTİSİ YAŞANACAKTIR”

Konuya ilişkin Düzce Belediyesi’nden yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

“Ana isale hattında aniden meydana gelen arıza nedeniyle şehir genelinde akşam saatlerine kadar su kesintisi yaşanacaktır. Ekiplerimiz, arızayı gidermek için çalışıyorlar. Kamuoyunun bilgisine sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz.”

BAHÇEŞEHİR İHTİYACINI DEPODAN KARŞILAYACAK

Öte yandan arızanın giderilmesi için yürütülen çalışmalar nedeniyle uygulanan su kesintisinden Bahçeşehir Bölgesi’nin etkilenmeyeceği öğrenildi. Bölgede bulunan su deposunun gün boyu su ihtiyacını karşılayacağını belirten belediye yetkilileri, onarım çalışmalarını akşam saatlerine kadar tamamlamayı hedeflediklerini belirtti.

banner844
Yorumlar (12)
snem 3 hafta önce
Evimde çektiğim su sorunu artık yetti ! Saatlerdir su yok nasıl bir çalışma nasıl BELEDİYE bu !!!
Hazar 3 hafta önce
Malum partiye yıllardır oy verip bizi bu düzenbazlara muhtaç eden kim varsa bir genç olarak hakkımı helal etmiyorum. Her hafta üç beş kere su kesintisi elektrik kesintisi mi olur? Yeter bıktık artık.
Kayhan 3 hafta önce
Sabah sabah su yok. Bu kadar kesinti fazla artık bıktık. Yetkililer lütfen çözüm üretin.
Nezz 3 hafta önce
Bari şu Düzcede biten bişe görseydik herşey yarım yangalak 20 sene önceki Düzce'den daha gerideyiz
Beceremiyorsunuz bırakın! 3 hafta önce
Senelerdir aynı partinin yönettiği Düzce bu adamlara oy vermeye devam ettiği müddetçe bu beceriksizliklere mahkum. Pavyon aydınlatması, nostaljik tramvay, süs havuzu vs. yapacağınıza SU HATTINI YENİLESEYDİNİZ. BECEREMİYORSANIZ BIRAKIN. AKP BU ÜLKENİN BAŞINA GELMİŞ EN KÖTÜ ŞEY!
Temel 3 hafta önce
Yeter artık ya bu nasıl belediyecilik, her hafta su kesiliyor, şu boruyu komple değiştirin artık
Yazık oluyor REİSE... 3 hafta önce
Seçildiğiniz günden itibaren her yaz bu rezaleti yasıyoruz.Sizin basiretsizliginiz yüzünden yaz mevsiminin gelmesinden endişe eder olduk.Yapacaginiz belediyecilik anca bukadar olur.
murteza yılmaz 3 hafta önce
bence tamir etmeyin, tekne ile seyahat edelim. mis gibi aynen venedik.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın