banner851

banner614

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNDEN YENİ UYGULAMA

banner619

Düzce İl Sağlık Müdürlüğü, daha kaliteli ve erişebilir sağlık hizmeti sunmak amacıyla “mesai dışı poliklinik” uygulamasını başlattı. 2 Ocak Perşembe gününden itibaren hizmete girecek olan uygulamada, ortopedi ve travmatoloji hastalıkları ile kulak-burun-boğaz hastalıkları bölümünden MHRS sistemi üzerinden ve doğrudan hastaneye başvurularak randevu alınabilecek.

banner846
Sağlık & Çevre 31.12.2019, 16:19 31.12.2019, 17:39
3299
banner844

Düzce İl Sağlık Müdürlüğü “Mesai Dışı Poliklinik” uygulamasını başlattı. 2 Ocak Perşembe gününden  itibaren uygulanmada vatandaşlar mesai dışı saatlerinde de hizmet alabilecek.   Ortopedi ve travmatoloji hastalıkları ile  kulak-burun-boğaz hastalıkları bölümlerine MHRS sistemi üzerinden veya doğrudan hastaneye başvurarak randevu alan vatandaşlar mesai dışında da muayene olabilecek.
 İl Sağlık Müdürlüğü yaptığı açıklamada, Kulak-Burun-Boğaz bölümü için Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri saat 17.00 ile 19.00 arası, Ortopedi ve Travmatoloji bölümü için ise 17.00 ile 19.00 arasında mesai saati dışında hizmet verileceğini açıkladı.

Yorumlar (7)
Hallk 1 yıl önce
Kalıcı konutlarda doktor hemşirelerden nöbet hizmeti istiyoruz..nüfus yoğunu bölgede neden bir iğne serum için acile taşınma oluyor niye bu düşuncesizlik
Feride 1 yıl önce
Cok guzel diger poliklinik ler de acilir InsaAllah
CEMİL uyarı 1 yıl önce
Mükemmel teşekkür ederim uygulamayı yapanlardan ALLAH razı olsun
Duzceli 1 yıl önce
Önce doğru tedavi yapılsın duzceliler çoğunlukla boluya ve başka illere gidiyor tedavi olmak için hastane var doktor yok stajyer öğrenciler bilgisayardan bakıp ilâç yazıyor
İlyas 1 yıl önce
Cumartesi ve pazar günleri beşe gece de 10.00 kadar da olabilir faydalıda olur
vahh 1 yıl önce
kalıcı konutlarda da gece hizmet istiyoruz. bi iğne bi tansiyon için bile hastaneye gitmek istemiyoruz
Ayy 1 yıl önce
Helal olsun devamını bekliyoruz çocuk ve kadın hastalıkları da olsun teşekkürler emeği gecenlere doktorlara
12°
hafif yağmur