banner851

banner955

KERVAN KAVŞAĞINDA SON RÖTUŞLAR YAPILIYOR

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün önem verdiği projelerden biri olan Kervan Kavşağı İyileştirme Projesinde sürücülerin ve yayaların güvenliği ve rahatlığı unutulmadan son rötuşlar yapılıyor.

Sağlık & Çevre 08.08.2021, 16:27 10.08.2021, 11:41
3603
banner986

Düzce Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Kervan Kavşağında yatay işaretleme ve trafik yön işaretleme çalışmasını sürdürüyor. Kentin birçok noktayı bağlayan önemli kavşaklarından biri olan Kervan’da trafik akışı yeniden sağlanmasının yanı sıra ekipler kavşağın modernleştirilmesi ve vatandaşların güvenliği için bir dizi çalışma yapıyor.

Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri ilk olarak yayalar için yaya geçitleri, sürücüler için de uyarıcı yatay işaretler ve trafik yön levhaları yaptı.

LEDKİ KEDİGÖZLERİ OLACAK

Düzce Belediyesi kavşağın daha modern bir görünüme kavuşması için sürücüleri uyaracak ledli kedigözü ışıklar yapacak. Ekipler modern görünümlü ledler ile bordürleri ışıklandıracak.

Böylelikle hem sürücülerin kavşağı daha rahat fark edecek hem de yayaların güvenliği sağlanmış olacak.

 FERFORJE YAPILACAK

Öte yandan Destek Hizmetleri Müdürlüğü, refüjlere dekoratif ferforje koyarak yaya güvenliğini sağlamış olacak.

Ekipler, kavşak üzerindeki yeşil alanları da ışıklandırarak Kervan Kavşağını modern bir görünüme kavuşturacak

banner844
Yorumlar (10)
Rıza Malatyalı 1 yıl önce
Bir söz var at yalanı öpeyim inananı …Ne rahatladı ama beklenen yol :)gülüyorum bildiğin keşmekeş.Düzceliye layık gördüğünüz saçma çözümler size geri dönecektir elbet.
Düzceli 1 yıl önce
Merkezden Fevzi çakmak mah. ve Kalıcı Konutlar yönüne dönüş yapamıyoruz. Garajlara kadar gidip dönmek zorundayız. Bu hiç olmamış. Yakıt tasarrufu bunun neresinde kaldı. Anlaşılan bu kavşağa hiç bir zaman kalıcı bir çözüm gelmeyecek bu belli.
Hiç Kimse 1 yıl önce
Dolan su birikintilerinide haber yapsaydınız keşke !! Yanlı haberciler sizi ..
watsap men? 1 yıl önce
ilk gününde ilk yağmurda yol göle döndü, belediyeye yaranmak övmek için haber bile yapamadınız (: altın kaplasalar ne olacak.
vatandaş 1 yıl önce
kervan kavşağının tek çözümü dalçık yapılmasıdır. dalçık yapmadan seçim yatırımı diye açılan otoban çıkışı bu sorunlara sebep olmuştur. derhal dalçık çalışmalarının yapılması gereklidir. başka türlü ordaki problem çözülmeyecektir.
Aa 1 yıl önce
O araç yoğunluğunu 30km hız sınırı ile hangi akıllı çözmeyi hedefledi?
Düzce sever 1 yıl önce
Bordürlerin açıları bence yanlış olmuş bi taraftan gelip karşıya geçince biçimsiz bir şekilde yol birden daralıyor kazaya sebebiyet verir
DÜZCELİ 1 yıl önce
NE RAHATLAMASI ARKADAŞ E5 YAN YOLDA MÜTHİŞ BİR TRAFİK ÜÇ ARAC TA BİR KIRMIZI YANIYOR ÇİLE VİYADÜKLE BAĞLAYAMADILAR YOLU MİLLETE ÇİLE CEKTİRİYORLAR .
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
31
açık