banner851

banner614

“KÖŞE BUCAK” TEMİZLİK YAPILDI

banner619

‘Temiz Şehir Düzce’ sloganıyla çalışmalarını sürdüren Düzce Belediyesi, 1 Temmuz’da başlayacak olan tam normalleşme öncesinde yüzlerce kişiyi ağırlayan Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin giriş çıkışları ile peronlar ve otoparklarını tazyikli su ile yıkayarak detaylı temizlik yaptı.

banner846
Sağlık & Çevre 24.06.2021, 09:30 25.06.2021, 16:43
504
banner844

Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali Otogar Zabıta Amirliği ve İtfaiye ekipleri tarafından dış cephe camları yıkanarak yaz temizliği yapıldı. Terminalin iç bölümlerinde günlük yapılan temizlik çalışmalarına ilave olarak dış cephede düzenli aralıklarla yıkanarak temizleniyor.

Yeni tip koronavirüsle mücadelede kısıtlamaların kaldırılmasıyla 1 Temmuz’da başlayacak olan tam normalleşme öncesinde baştan aşağı yaz temizliği yapan ekipler, otogarı pırıl pırıl yaptı.

Ekipler, otobüs terminalinde bulunan camları tazyikli suyla yıkayıp silerken, yolcuların ortak kullanım alanları, zemin ve süs havuzlarının yanı sıra peronları da temizledi.

Otogar yazıhane sahipleri ve yolcular yapılan temizlikten memnun kaldıklarını belirterek Düzce Belediyesi’ne teşekkür etti.

Yorumlar (2)
Citizen 1 ay önce
Gördüğüm en çirkin otobüs terminali...
Yüksel yığılcalı 1 ay önce
Kaç yıldır terminaldeyim belediye terminalde çalışıyor temiz oldu güzel oldu