banner851

banner614

“KULAKTAN DOLMA BİLGİLERE LÜTFEN İTİBAR ETMEYİN”

banner619

Düzce Valiliği önünde bulunan Turizm Ofisi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşı merkezine dönüştürüldü. Turizm ofisi olarak kullanılan alanın aşı merkezine dönüştürülmesi sonrası incelemelerde bulunan Vali Cevdet Atay, "Vatandaşlarımızın biraz daha duyarlı olmasını ve tereddüde kapılmadan aşılarını yaptırmalarını istiyoruz. Dünyanın uyguladığı bir sistem ve kulaktan dolma bilgilere lütfen itibar etmeyelim." dedi.

banner846
Sağlık & Çevre 29.06.2021, 17:15 30.06.2021, 16:11
577
banner844

Düzce Valiliği’ne bağlı Turizm Ofisi, alınan kararla aşılama sürecinde vatandaşların randevusuz, hızlı bir şekilde aşı olması için Kovid-19 aşı merkezi olarak hizmet vermeye başladı.

Vali Cevdet Atay, gazetecilere, aşı uygulama noktasında vatandaşların kolay bir şekilde aşı olabileceklerini söyledi.

Düzce'de 134 farklı noktada aşılama yapılıyor

Düzce'de 134 farklı noktada aşılama çalışmalarına devam ettiklerini belirten Atay, "Her ilimizde olduğu gibi Düzce'de de aşılama işlemlerimiz yoğun bir şekilde devam ediyor. Sağlık çalışanlarımız pandemi döneminde nasıl ki canla başla mücadele etti şimdi de aşılama sürecinde aynı şekilde canla başla mücadele ediyorlar." şeklinde konuştu.

Atay, özellikle fabrika gibi kalabalık ortamlarda çalışan vatandaşlar için mobil aşılama alanlarının kurulduğuna değinerek, yerinde aşılamalarla rakamların istenilen noktaya geldiğini bildirdi.

Aşılamada biraz daha gayret gösterilip hızlanılacağını vurgulayan Atay, "Vatandaşlarımızın biraz daha duyarlı olmasını ve tereddüde kapılmadan aşılarını yaptırmalarını istiyoruz. Dünyanın uyguladığı bir sistem ve kulaktan dolma bilgilere lütfen itibar etmeyelim." dedi.

Atay, aşı olmaya gelen vatandaşlara sağlık çalışanlarının yardımcı olacaklarını kaydetti. (AA)

Yorumlar (2)
adamın teki 3 hafta önce
kulaktan dolma bilgiymiş! niye imza istiyorlar o zaman, niye aşının arkasında değiller?
Düzceli.. 3 hafta önce
Turizim ofisi mi varmış ki.. Geçen önünden geçerken gördüm, önündeki süs bitkileri kurumuş, her taraf ot içinde, valiliğin önü ise Düzce ye yakışmıyor.. Peyzaj sorumlusu yok mu ki, otlar biçilmiyor, çöpler var..