banner614

KURBAN BAYRAMI'NDA DOĞA TUTKUNLARINI BEKLİYOR

banner619

Doğal güzellikleriyle ünlü Bolu, Kurban Bayramı tatilinde doğa tutkunlarını bekliyor.

banner846
Sağlık & Çevre 26.07.2020, 16:42 27.07.2020, 13:30
2902
KURBAN BAYRAMI'NDA DOĞA TUTKUNLARINI BEKLİYOR
banner844

"Tabiatın kalbi" olarak adlandırılan ve bünyesinde Gölcük ve Abant tabiat parkları ile Yedigöller Milli Parkı'nın da aralarında olduğu yaklaşık 200 göl ve göleti barındıran, yüzde 65'i ormanlarla kaplı Bolu, her mevsim doğa tutkunlarının uğrak noktalarının başında geliyor.

Gölcük ve Abant tabiat parkları ile Yedigöller Milli Parkı'nda Kurban Bayramı'na sayılı günler kala hazırlıklar tamamlandı. Bolu Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından bölgede çalışma yapıldı. Jandarma ekipleri de güvenlik önlemlerine yönelik hazırlıklarını bitirdi.

"OTELLERDE DOLULUK ORANI YAVAŞ YAVAŞ ARTMAYA BAŞLADI"

Batı Karadeniz Otelciler Derneği (BAKTOD) Başkanı Halit Ergül, AA muhabirine, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında normalleşme sürecine girilmesiyle haziran ayı itibarıyla Bolu'da otelleri açmaya başladıklarını belirterek, doluluk oranının yavaş yavaş artmaya başladığını söyledi. Kurban Bayramı tatili için taleplerin yoğun olduğunu aktaran Ergül, "Kurban Bayramı tatilinde yüzde 50-60'ları rahat bulacağımızı düşünüyorum." dedi. Ergül, bayramdan sonra da hareketliliğin devam edeceğini düşündüklerini kaydetti.

Yorumlar (6)
TEMİZ OL VATANDAŞ 11 ay önce
Tabiatın kalbi çöplerin pisliğin merkezî
Köylü 12 ay önce
Sayın Düzceli haberciler Düzce mizin güzelleiklerini yayınlayın. Teşekkürler
Öule mi? 12 ay önce
Yok mu Düzce'de doğal güzellikleri olup da doğa tutkunlarını bekleyen yerimiz? Bin tane var. Bunları gündeme getirsene Öncü, Bolu'nun reklamını neden yapıyosun bize? Ne değişiksiniz ya..
Yamalı Pantalon 12 ay önce
Yapıştır cezayı kıymetli Polisim. Plakasız ehliyetsiz trafiğe çıkamak magandalık, hatta cinayete teşebbüstür.
Düzceli 12 ay önce
Bir günde şurada düzcede ziyaretcilerin cok yogun ilgi gösterdigi efteni bayrama hazır yazısını ihşaAllah bizede nasip olur bıktık abant yedi göller gölcük boluya helal olsunnnnnnnn bize yazık
İsmail kardüz 12 ay önce
Öncü olarak Düzce’deki doğal güzellikleri tanıtsanız daha güzel olur Efteni tabiat parkını Kurugöl tanıtın bolunungüzellikleri zaten meşhür
14°
kapalı