banner614

MİNİK EZGİ’NİN ANNESİNDEN YARDIM ÇIĞLIĞI

banner619

Henüz 6 aylıkken SMA Tip-1 hastalığı teşhisi konulan 1 yaşındaki Ezgi Ece İlhan, ailesinin gözleri önünde erirken, anne Dilek İlhan kızlarının tedavisi için hayırsever vatandaşlardan yardım bekliyor.

Sağlık & Çevre 16.11.2020, 11:42 16.11.2020, 11:57
3704
MİNİK EZGİ’NİN ANNESİNDEN YARDIM ÇIĞLIĞI
banner785

Konuralp Çiftepınarlar Mahallesinde ikamet eden Dilek ve Tayfun İlhan çiftinin kızları Ezgi Ece İlhan'a henüz 6 aylıkken SMA Tip-1 hastalığı teşhisi kondu. Şu anda 1 yaşında olan Ezgi Ece İlhan, küçücük bedeni ile hastalıkla mücadele etmeye çalışıyor.

Kızları gözlerinin önünde her gün eriyen İlhan çifti ise, çaresizce kızlarının tedavileri için hayırseverlerden kendilerine uzanacak yardım elini bekliyor.

Anne Dilek İlhan Öncü Haber muhabirine yaptığı açıklamada, “Kızım henüz 6 aylık iken bu hastalığa yakalandı. Daha öncesinde durumu gayet iyiydi. 6 Aylıkken hastalanması üzerine götürdüğümüz hastanede SMA tanısı konuldu.

Çaresiziz, Düzce Valimizden, Belediye Başkanımızdan ve bütün hayırseverlerden kızımın sağlığına kavuşması için yardım bekliyoruz. Ne olur sesimizi duyun. Kızımın gözlerimin önünde erimesine dayanamıyorum. Çaresiz kaldık” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (5)
Tülay 2 ay önce
05388931481 Tayfun Dilek İlhan
Ulaşmak isteyenler için
Onur 3 ay önce
Tayfun ilhan çiftepınar mah. Konuralp da ulaşabilirsiniz
Tuğba 3 ay önce
Ulaşabileceğimiz bi iletişim bilgisi var mi
Nazlı 3 ay önce
Nasl ulaşabiliriz bu aileye
Aziziye li 3 ay önce
Allah (c.c) tez zamanda sağlığına kavuştursun inşAllah küçük meleğimizi
hafif kar yağışlı