banner851

banner955

ÖNEMLİ ALANLARA KADRO TAHSİSİ

Bugün açıklanan 101. dönem münhal doktor kadrosu atamalarında, Düzce’ye 7’si uzman hekim olmak üzere toplam 8 hekim kadrosu tahsis edildi. Müjdeli haberi duyuran AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Düzce’ye hayırlı olmasını diledi.

Sağlık & Çevre 28.10.2021, 09:53 28.10.2021, 14:50
1320

Düzceliler’in sık sık yakındığı hekim eksikliğinin giderilerek ihtiyaçların karşılanmasına yönelik önemli bir adım geldi. Bugün açıklanan 101. dönem münhal doktor kadrosu atamalarında, Düzce’ye 7’si uzman hekim olmak üzere toplam 8 hekim kadrosu tahsis edildi.

Tahsislerde ortopedi ve travmotoloji, çocuk sağlığı ve hastalıkları, göğüs hastalıkları, iç hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, nöroloji gibi Düzce’deki önemli uzmanlık alanı ihtiyaçlarına yönelik bölümler yer aldı.

Müjdeli haberi AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, “Düzcemize yeni açılan münhal kadrolar ile ortopedi ve travmotoloji, aile hekimliği,  çocuk sağlığı ve hastalıkları, göğüs hastalıkları, iç hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, nöroloji branşlarında 7'si uzman olmak üzere 8 yeni hekim kadrosu açılmıştır.” paylaşımıyla duyurdu. Keşir, yeni kadroların Düzce’ye ve Düzceliler’e hayırlı olmasını diledi.

100. dönem münhal kadrosunda da Düzce’ye 50 kadro tahsis edilmişti.

HABER: Mehmet GÜNESEN

banner844
Yorumlar (6)
Düzceli.. 1 yıl önce
Yerel bir haber hatırlıyorum.. " Bir parti yöneticisi hastanede terör estirdi " diye.. Tabi adı yoktu ya.. Sonra başhekim çıktı.. Ben dünyanın her yerinde hekimlik yaparım, ama siz hekim bulamazsınınız dedi.. Niye ki.?
Düzceli.. 1 yıl önce
Bu kaçıncı müjde..Niye Düzce'de hekimler durmuyor.. Sorunları ne bir araştırsanız.. Gazetecilik o..
Cevre köylü 1 yıl önce
Bide atanan hekim gelip göreve baslasa birşeyler olacak belki de koskoca düzce devlet hastanesinde bir tane göğüs hastalıkları doktoru var.
mustafa öztürk 1 yıl önce
hep müjde fakat doktor yok sıra alamıyorlar ayrıca bence inandırıcı değil
Doğrusu 1 yıl önce
Bu haberi yaparken birde Sağlık alanında yaşanan özellikle hekim istifalarını da yazınız.daha istifa edenlerin yeri dolmadı.Dolayısıyla ek kadro olmadığından mjde denilmez
halk 1 yıl önce
7 gelir 14 gider bu tarikatcı mültecici şehirde..