banner851

banner955

PANDEMİYE VEDA BAHARA MERHABA…

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi çalışanları "Pandemiye Veda Bahara Merhaba" Pikniğinde bir araya geldi. Piknik etkinliğine katılan İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, pandemi döneminde fedakarca görev yapan sağlık çalışanlarına teşekkür etti.

Sağlık & Çevre 15.05.2022, 12:02
1844
PANDEMİYE VEDA BAHARA MERHABA…

Koronavirüs salgınında en ön cephede fedakârca mücadele eden Düzce Atatürk Devlet Hastanesi çalışanları, Gölyaka Kültür Park’ta düzenlenen "Pandemiye Veda Bahara Merhaba" piknik etkinliğinde buluştu.

Gölyaka Kültür Parkında düzenlenen ve İl Sağlık Müdürü Dr.Yasin Yılmaz ile Sağlık Yöneticilerinin de katıldığı piknikte Düzce Atatürk Devlet Hastanesi çalışanları ve aileleri pandemi sürecinde yaşanan bu zorlu sürecin yorgunluğunu attılar.

Piknik etkinliği ile ilgili açıklamalarda bulunan İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, “Normalleşme sürecine girdiğimiz bu günlerde, Düzce Atatürk Devlet Hastanesinde görevli sağlık çalışanlarımız ve aileleri ile bir aradayız. Pandemi sürecinde en ön safta yer alan sağlık çalışanlarımız ve fedakar aileleri bugün düzenlenen piknikte bir nebzede olsa stres atarak yorgunluklarını giderdi.  Tüm sağlık çalışanlarımızı pandemi sürecinde göstermiş oldukları özverili ve fedakarca çalışmalarından dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum, aileleri ile birlikte sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyorum” dedi.

Yorumlar (6)
Hlk. 7 ay önce
Aclik sınırinda olanlarin arabalarina bakın bi.Geneli jeep.Bunlar ya villada yada lüks apartmanlarda oturuyorlar.10bin maas aliyolarsa bi 8 9 binde nöbet parasi aliyolar.Bakmayin bunlarin ağladiğina..
Hasta 7 ay önce
Acile düşmeyin sakin.10 saatte serum değistirirler .herkesde bi hava.Hanhi arabayi âlsalar.6 7 binlira nobet parası vede maaş.15 bin 20 bine denk gelir maaslar ama gene ağlarlar.hastaya bakim yok kesinlille.Hasta 10 saatbyatar ustune pike dahi vermezler yiyecek vermezler..Ya hastann yakini yoksa ya parasi yoksa..Ben gece 7 de geldim sabah 4de ciktim aç sefil kaldim.Sag.Mud.de poz versin orda burda.Kac uzman nobet tutuyosa hicbiri gelmedi yanima..Hic kimsenn yanina gitmediler.Birde nöbet parasi alip helal diye yiyorlar.
halk 7 ay önce
çok fedekarlar.Acilde 3 uzman nöbet tutuyor bir kere bile annemin başına gelmedi.Çok mağdurlar canım.hepsi vi,llalarda oturuyor hepsinde çifter çifter arabalar.jeepler.çocuklar özel okullarda.sorsan para yetmiyor.
ccc 7 ay önce
tüm doktorlar gelmiş gidip muayene olsaydık bari:)))))
Gökhan Serdar 7 ay önce
mine eczanesin de bekliyorum
Gökhan Serdar 7 ay önce
bu şuursuz son günlerini yaşıyor. tadını çıkarsın. burası düzce öğreteceğiz sana.
Yeni Sayımız