banner851

banner955

PANDEMİYE VEDA BAHARA MERHABA…

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi çalışanları "Pandemiye Veda Bahara Merhaba" Pikniğinde bir araya geldi. Piknik etkinliğine katılan İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, pandemi döneminde fedakarca görev yapan sağlık çalışanlarına teşekkür etti.

Sağlık & Çevre 15.05.2022, 12:02
1801
PANDEMİYE VEDA BAHARA MERHABA…
banner986

Koronavirüs salgınında en ön cephede fedakârca mücadele eden Düzce Atatürk Devlet Hastanesi çalışanları, Gölyaka Kültür Park’ta düzenlenen "Pandemiye Veda Bahara Merhaba" piknik etkinliğinde buluştu.

Gölyaka Kültür Parkında düzenlenen ve İl Sağlık Müdürü Dr.Yasin Yılmaz ile Sağlık Yöneticilerinin de katıldığı piknikte Düzce Atatürk Devlet Hastanesi çalışanları ve aileleri pandemi sürecinde yaşanan bu zorlu sürecin yorgunluğunu attılar.

Piknik etkinliği ile ilgili açıklamalarda bulunan İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, “Normalleşme sürecine girdiğimiz bu günlerde, Düzce Atatürk Devlet Hastanesinde görevli sağlık çalışanlarımız ve aileleri ile bir aradayız. Pandemi sürecinde en ön safta yer alan sağlık çalışanlarımız ve fedakar aileleri bugün düzenlenen piknikte bir nebzede olsa stres atarak yorgunluklarını giderdi.  Tüm sağlık çalışanlarımızı pandemi sürecinde göstermiş oldukları özverili ve fedakarca çalışmalarından dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum, aileleri ile birlikte sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyorum” dedi.

Yorumlar (2)
Hlk. 1 hafta önce
Aclik sınırinda olanlarin arabalarina bakın bi.Geneli jeep.Bunlar ya villada yada lüks apartmanlarda oturuyorlar.10bin maas aliyolarsa bi 8 9 binde nöbet parasi aliyolar.Bakmayin bunlarin ağladiğina..
ccc 1 hafta önce
tüm doktorlar gelmiş gidip muayene olsaydık bari:)))))
18
parçalı az bulutlu