banner851

banner614

PROJE HIZLA İLERLİYOR

Düzce Belediyesi, Millet Bahçesi ve Cedidiye Meydanı’nı bütünleştirecek olan “Kent Estetiği Projesi”nde alt ve üst yapı çalışmalarının 10 günde tamamlandığını duyurdu.24 saat esasına göre çalışan ekipler zemini taş örmeye hazır hale getirdi.

banner619
Sağlık & Çevre 11.05.2021, 17:30 12.05.2021, 14:52
4374

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün “Şehrin Kalbinde Büyük Dönüşüm” sloganıyla başlattığı “Kent Estetiği Projesi”nde en zor kısım 10 gün gibi kısa bir sürede tamamlandı.

1 Mayıs tarihinde ilk kazmanın vurulduğu caddenin 350 metrelik uygulama alanındaki alt ve üst yapı çalışmaları tamamlanarak taş döşeme işlemine hazır hale getirildi.


EKİPLER ZAMANLA YARIŞTI

Başkan Özlü’nün “Tam kapanmayı fırsata çevireceğiz” açıklamasının ardından 17 günlük tam kapanma dönemini fırsata çeviren Belediye ekipleri kontrollü normalleşme dönemi öncesinde alt ve üst yapı çalışmalarını büyük ölçüde tamamlamış oldu.

Proje kapsamında toplam 17 metre genişliğinde 350 metre uzunluğunda ki alanda beton dökme işlemini kısa sürede tamamlayarak büyük bir başarıya imza atan Düzce Belediyesi ekipleri, Başkan Özlü’nün Düzcelilere verdiği “Hemşehrilerimizin Ayağı Toza-Çamura Değmeyecek” sözünü de yerine getirmiş oldu.

ÖZLÜ’DEN ÇALIŞMA ARKADAŞLARINA TEŞEKKÜR

“Kent Estetiği Projesi”  için gecesini gündüzüne katarak, projenin en zor kısmını tamamlayan Belediye personeline teşekkür eden Başkan Özlü; “Mübarek Ramazan ayını geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde ekiplerimiz 24 saat esasına göre hareket ederek 10 gün gibi kısa bir süre de alt yapı işlemlerini tamamladı. Arkadaşlarımız cadde üzerinde taş örme işlemi öncesinde son rötuşları yapıyor. Ramazan bayramı sonrasında başlayacak olan doğal-taş örme çalışmalarımızı da kısa sürede tamamlamayı hedefliyoruz” dedi.

Yorumlar (12)
CAN 5 ay önce
BINALARIN DIS CEPHESI FELAKET KÖTÜ SANKI AFRIKADAYIM AFKANISTANDAYIM YOLLARI ALT YAPIYI GÜZEL YAPMALARI LAZIM YAGMUR DOLU YAGAR GÖL OLMASIN
Mustafa 5 ay önce
Teşekürler büyük başkan iz bırakacak ismın yılarca unutulmayacak buyuk eserlerı yapmaya devam asar deresı stadyum eftenı karduz kentsel dönusum olursa tarıh senın ısmını yazar
sçavuş 5 ay önce
Başkan değişir, yapılanların değişmesi için ayrı bir masraf
Düzceli 5 ay önce
Binaların cephe kaplamalarının da değiştirilmesi gerek yoksa hiç estetik durmayacak
Düzceli 5 ay önce
10 günde 350metre yolu yaparak rekor kırdıklarını söyleyip bununla övünmek mi mevlam daha büyük bi tahlihsizlik vermesin Düzce'ye
Efteni 5 ay önce
İsmi değişmeli
ahmet 5 ay önce
Sonra gelen başkan da taşları kaldırır asfalt yapar bu döngü böyle gider
Ahmet 5 ay önce
cok kotu olmus berbat gorunuyor hic bir ahenk estetik guzellik yok dumduz yol iste okul koridoru gibi nolcak ki duzce iste hak ettigin bu
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın