banner851

banner955

RANDEVUDA YENİ KOLAYLIK

Bir süre önce randevu alma işleminde revizyona gidilerek daha hızlı hale getirilen üniversite hastanesinde şimdi de Randevu Hatırlatma Sistemi hizmete girdi. Artık randevu aldıkları tarihten bir gün aranacak olan hastalara randevu hatırlatması yapılacak.

Sağlık & Çevre 25.05.2017, 11:34 26.05.2017, 15:03
9067
Randevu Hatırlatma Sistemi devrede
Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi, hasta odaklı çalışmalarına geri bildirim hizmetini ekledi. Uzun sürmesi nedeniyle şikayet konusu olan randevu alma işlemine yönelik geçtiğimiz aylarda uygulamaya koyduğu yeni randevu sistemi ile hastaların hızlı ve kolay bir şekilde randevu almalarına olanak sağlayan Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi; şimdi de Randevu Hatırlatma Sistemi ve Radyoloji, Patoloji ve Nükleer Tıp bilgilendirme kısa mesaj hizmetlerini devreye soktu.

Hatırlatma yapılacak
0 850 259 81 81 numaralı telefon ile sadece 41 saniyede randevu alma işlemini sonuçlandırabilen vatandaşlar için üniversite hastanesinde Randevu Hatırlatma Sistemi hizmete girdi. Hastaneden randevu alan hastalar ve hasta yakınları, randevu alınan tarihin bir gün öncesinde aranarak randevu hatırlatma işlemi yapılacak. Hastaların; randevu telefon numarasını, diğer 850’li hatlarla karıştırmaması için telefonlarının rehberlerine eklemesinin hizmetin aksamaması açısından önem arz ettiği bildirildi.

Radyoloji, Patoloji ve Nükleer Tıp için kısa mesaj servisi hizmette 
Öte yandan üniversite hastanesinin Radyoloji, Patoloji ve Nükleer Tıp bilgilendirme kısa mesaj servisi de hastaların hizmetine sunuldu.  Yapılan yeni düzenleme ile Tomografi ve MR gibi Radyoloji raporları ile Patoloji ve Nükleer Tıp rapor sonuçlarının onaylanmasından sonra, hastaların sistemdeki kayıtlı cep telefonu numaralarına bilgilendirici kısa mesaj gönderilecek.
 
Yorumlar (10)
Vatandaş 6 yıl önce
Bir ay sonraya randevu veriyorlar erken randevu verin
Melek 6 yıl önce
Benim çocuğum elimde ölüdü diye hastaneye getiriyoruz araştırmaya bir kaç yıl evvel dosya diye ısrar ediyor atatürk hstnsi başka hastanın ignesini yapıyor hava dolu serum takıyor 10sisi boşluğa kadar ölmezmişiz yani paran var özele yoksa öl
Cildiyiye Randevuuuuuu ve 6 yıl önce
Cildiyeye randevu almayı başaran var mı aranızda, millet doktora ya Bolu'ya ya da Adapazarına gidiyor Düzce sağlıkta çökmüş durumda
Güzel Haber 6 yıl önce
Bir hastanenin teknolojiyi hastalarının konforunu için kullanması çok güzel bişey. Bu o hastanede güzel şeyler olduğuna işarettir. Düşünmüşler ve sistemi kurmuşlar. Düzce Üniversitesi Hastanesi Yönetimini tebrik ediyorum.
Rapor 6 yıl önce
Raporlarin sonuçlarının çıktığını bikdirmeniz süper olmuş. Ne zaman raporum cikacak diye aramaktan kurtulduk. Emegı geçen herkese teşekkürler
Aa 6 yıl önce
41 saniyede mi? O kadar kısa sürede telefon açılıyor mu artık? Öyle ise iyi.
hatice 6 yıl önce
cok güzel randevu almak daha kolay teşekkürler
vattandaş 6 yıl önce
ne yaparsanız yapın ,hizmet sıfır. düzce atatürk devlet hast. sizden çok çok iyi,herkes orayı tercih ediyor.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız