banner851

banner614

SEFERBERLİĞE HIZ KAZANDIRDILAR

banner619

Yeni tip koronavirüse karşı aşı seferberliği yurt genelinde devam ederken Ankara ve İstanbul arasında seyahat eden yolcuların uğrak noktası olan HighWay Outlet AVM’de aşı uygulaması başladı.

banner846
Sağlık & Çevre 01.07.2021, 11:40 01.07.2021, 16:24
457
banner844

Bolu’da, TEM otoyolu üzerinde bulunan ve Avrupa’nın en büyük otoyol dinlenme tesisi olan Highway Alışveriş Merkezi’nde yerinde aşı uygulaması başlatıldı.

Bolu İl Sağlık Müdürlüğü ekipleri tarafından alışveriş merkezinin danışma noktasında oluşturulan aşı noktasında başvuranlar için aşı uygulama noktasında onay formu düzenlenerek sisteme girişleri yapılıyor. Aşı olacak kişi tercihi doğrultusunda SinoVac ya da BioNTech aşılarından herhangi birini olabilirken sonrasında ise aşı uygulama noktası yakınında bir süre istirahat etmeleri isteniyor.

Highway AVM’de 5 Temmuz Pazartesi gününe kadar devam edecek olan yerinde aşı uygulamasında vatandaşlar randevulu yada randevusuz HighWay Outlet AVM Danışma noktasında kurulu aşı uygulama noktasına gelerek güvenli, hijyenik ve konforlu bir şekilde aşılarını olabilecek.

Yorumlar (1)
Armutçu Arif 3 hafta önce
Bir kilo sulu armut karşılığında gelip aşı olmak isterdim ancak ben aşımı oldum. Artık rahat rahat armut yiyebilirim. Beyaz amerikan kelebeği denen mendebur ağaçlarda armut bırakmadı. İyi bir kaç fide bulursam ekicem yine.