banner851

banner955

ŞİMDİ SIRA ÖDÜLDE…

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının 7'ncisini düzenlediği "2021 Verimlilik Proje Ödülleri"ne bu yıl proje bazında toplam 468 ile rekor başvuru yapıldı. Düzce Atatürk Devlet Hastanesi, “Temiz Tuvalet” projesi ile “2021 Verimlilik Ödülleri” ön değerlendirmelerinde başarılı bulundu.

Sağlık & Çevre 23.09.2021, 12:00
1640
ŞİMDİ SIRA ÖDÜLDE…
banner1032

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, verimlilik bilincinin ülke çapında yaygınlaştırılması, kurum ve kuruluşlar arasında bilgi ve tecrübe paylaşımının artırılması, verimlilik konusunda yürütülen projelerin kamuoyuna duyurulması, uygulanmış projelerin sağladığı faydaların tanıtılması ve verimliliği artırma konusunda yürütülecek yeni projelerin teşviki hedefiyle 2014 yılından bu yana Verimlilik Proje Ödülleri veriyor.

Bu yılki “2021 Verimlilik ve Proje Ödülleri” ön değerlendirmelerinde, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde hayata geçirilen “Temiz Tuvalet” projesi, başarılı bulundu. 

 “2021 Verimlilik ve Proje Ödülü” ön değerlendirmeleri için Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Düzce Atatürk Devlet Hastanesine gönderilen Değerlendirme Ekibi Üyeleri Prof. Dr. Özlem Konukseven, Prof. Dr. Cumhur Gündüz, Rüya Atlıbatur ve Özlem Ertekin, temiz tuvalet projesini inceledi.  

Heyet, yapılan ön değerlendirmelerde, “Temiz Tuvalet” projesi başarılı bulundu.

Heyet üyeleri, yapılan incelemelerin ardından Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek, projenin hayata geçirilmesinde öncülük ettiği için kendisine teşekkür etti.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (8)
halk 1 yıl önce
wc deki kağıt peçeteleri çantaya atarken Allahın gördüğünü unutan kadın herkesin elini yıkadığı yerdeki erneti almak nedir ya..Bu kadarmı aşağılık oldun..
halk 1 yıl önce
wc ye giren oraya Mayıs tezeği gib yapıyor pisliğini dönüpde su tutmuyor..Neymiş temizlikci temizlesinmiş.Lan o temizlikçi gelene kadar birsürü insan giriyor ve sana birsürü insan küfrediyor.evindedemi böylesin...nasıl bulmak istiyosan öyle bırak..Demekki evindede temizlik yok..pislik paçadan akıyor.
vatandaş 1 yıl önce
wc yi pis bırakandan para alsalar kimse pis bırakmaz. malesef kültürümüz bu şekilde.
Gülsüm 1 yıl önce
Gülsemmi, ağlasammı
ÖYLE DEĞİLDİR, ÖYLE BIRAK 1 yıl önce
O WC LERİ KULLANMAYI BİLMEYENLER ACABA EVLERİNDE DE AYNI PİSLİĞİ BIRAKABİLİYOR MU. HERKES WC DEN CIKARKEN ARKASINA DÖNÜP Bİ BAKSIN GERİDE NE BIRAKILMIŞ
refakatcı 1 yıl önce
Bazı ezikler WC lerin el yıkama yerinde ayakkabılarını temizlemeseler kağıt peceteleri çöpe atsalar WC ye değilde kenarına s.......r olmasa daha temiz olur.
TOMRİS HAN 1 yıl önce
Bazı Düzceliler WC lerdeki tuvalet kağıdı ve kağıt havluları götürmeseler onları yere değilde çöpe atsalar daha temiz olacak..Eğitim ailede başlar ama bazı ebeveynlerin de eğitilmeleri şart..Nedir öyle ben yere atacam temizlikci temizleyecek deyipde kendini bi halt sanmaları.
Öyledir öyle 1 yıl önce
Enteresan, hastanede bir günde iki kez WC ye tuvalet kağıdı yoktu, yerde de kanlı gazlı bez vardı, demekki kontrol var diye temizlendi ve denetim var diye dir.
16
açık