banner851

banner955

ŞOK EDEN GERÇEĞİ HASTANEYE GİDİNCE ÖĞRENDİ

Öksürük ve şiddetli ağrı şikâyetiyle gittiği hastanede 5 yıldır sol akciğerine saplanan lades kemiğiyle yaşadığını öğrenen Mehmet Salih Fer, kemiğin ameliyatla alınması sonucu sağlığına kavuştu.

Sağlık & Çevre 24.04.2022, 09:30 24.04.2022, 14:29
3509

Edinilen bilgiye göre, Düzce’nin Cumayeri ilçesinde yaşayan Mehmet Salih Fer, uzun süredir devam eden öksürük ve şiddetli ağrı şikâyetiyle AİBÜ İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gitti. Fer’in yapılan muayenesinde sol akciğerine lades kemiği saplandığı tespit edildi. Fer’in 5 yıl boyunca akciğerinde saplanmış halde bulunan lades kemiği yapılan ameliyatla alındı. 

5 yıl boyunca öksürük, şiddetli ağrı sırtında yanma şikayetleri bulunduğunu ifade eden Mehmet Salih Fer, “Aynı şikayetlerle hastanelere gittim, muayenelerim yapıldı, filmler çekildi. Sık sık enfeksiyon geçiriyordum, farklı farklı tanılar konuldu ve ilaç tedavileri başlatıldı. Ancak hiçbir sonuç alamadım ve şikâyetlerim devam etti. Son olarak Bolu Abant İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Cerrahisi kliniğine geldim. Burada doktorlarım tarafından muayenelerim ve tetkik işlemlerim yapıldı. Neticede sol akciğerimde yaklaşık 5 senedir bir lades kemiği ile yaşadığımı öğrendim” dedi.

Sağlığına kavuşan Fer, yapılan son kontrollerinin ardından taburcu edildi.

Öncü Haber/İHA

Yorumlar (2)
Bolu Bolu Bolu 8 ay önce
Hastaya ve yakınlarına geçmiş olsun.
Sağlıkta süper ileri Düzce varken neden Boluya gitmek zorunda kalmış acaba!
Bunu da AKPliler düşünsün…
Öğretmen 8 ay önce
Ah zavallı amcam tabi Düzce'deki hastanelere gittin birşeyin yok dediler hep. Allah'tan Bolu yakınımızda hastalığa, doğuma,ameliyata oraya gidiyor insanlar. Düzce yeniden Boluya bağlansın kasaba olarak
Yeni Sayımız