banner851

banner614

SOKAK HAYVANLARINI UNUTMADILAR

Düzce Kent Konseyi Gençlik Meclisi üyeleri, sokak hayvanlarına yönelik çalışmalar doğrultusunda mahalle mahalle gezerek sokak hayvanlarına mama dağıttı.

banner619
Sağlık & Çevre 17.11.2020, 16:00
2014
SOKAK HAYVANLARINI UNUTMADILAR

Düzce Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü koordinasyonunda sokak hayvanlarına mama ve yem dağıtımı yapan Düzce Kent Konseyi Gençlik Meclisi üyeleri, hayvan dostu olduklarını gösterdi.

Düzce Belediyesi önü, 15 Temmuz Şehitler Parkı, Aziziye, Kültür, Şerefiye mahalleleri başta olmak üzere Düzce’nin dört bir yanına dağılan Gençlik Meclisi üyeleri, poşet halindeki mamaları dağıttı.

Gençlik Meclisi, kedi, köpek ve kuşyemlerini isteyen herkese poşetler halinde vererek sokak hayvanlarını besleyenlere de yardımcı oldu.

 Gençlik Meclisi üyeleri, pandemi sürecinde başlattıkları sokak hayvanlarına destek etkinliğini sürdürmeye devam edeceklerini açıklayarak Düzce Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğüne katkılarından dolayı teşekkür etti.

banner844
Yorumlar (2)
CAN 11 ay önce
BEN AVRUPADA 42 SENEDIR TEK KÖPEK VE KEDI GÖRMEDIM BASI BOS GEZEN CÜNKÜ KIMSE KÖPEGI ATMIYORDA ONDAN MEDENIYET FARKI VE BELEDIYE KÖPEK KEDI BARINAKLARI COK ISDEMEYEN BARINAGA GÖTÜRÜYO BUKADAR BASIT
Düzceli 11 ay önce
Belediye yaptığı barınağa toplasın köpekleri,14. Bölgede istila etmişler insanlara saldırıyorlar küpeleride yok nerede belediye.Yetkili arandı veli tarafından hepisi küpeli bir şey olmaz demiş,çocuk elinde sopayla okula gidiyor annesi çanta taşıyor.