banner851

banner614

TÜM SAĞLIK PERSONELİ İÇİN GEÇERLİ

banner619

Düzce Belediye Meclisi, Eylül ayı toplantılarında sağlık çalışanlarına yönelik örnek bir karara imza attı. Mecliste oybirliği ile Düzce’de görev yapan kamu ve özel sektör dahil sağlık çalışanlarının toplu ulaşım araçlarından ücretsiz yararlanması kabul edildi.

banner846
Sağlık & Çevre 23.09.2020, 15:12 23.09.2020, 17:25
3826
banner844

Düzce Belediyesi, yeni ulaşım sistemi ile birlikte ücretsiz ve indirimli toplu taşıma kart sisteminde sağlık çalışanlarına öncelik verdi. Belediye meclisinin Eylül ayı toplantılarında gündeme getirilen sağlık personellerinin şehir içi toplu taşımadan ücretsiz yararlandırılmasına ilişkin talep oybirliği ile kabul edilerek 31 Aralık 2020 tarihine kadar şehir içi toplu taşımadan ücretsiz olarak yararlanabilmelerinin önü açıldı.

 “Sağlık Çalışanlarına Canımızı Emanet Ediyoruz”

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, pandemi sürecinde sağlık personelinin değerinin bir kez daha anlaşıldığını ve ortaya koydukları fedakar mücadelenin hak ettiği karşılığı alması gerektiğine vurgu yaparak “sağlık çalışanlarına hayatımızı emanet ediyoruz. Kimse onların kendi hayatlarını ortaya koyarak çalışmasını görmezden gelemez. Bu süreçte bile sağlıkta şiddet haberleri duyuyoruz, üzülüyoruz. En kısa sürede bu konuda caydırıcı adımlar atılacağına inanıyorum. Biz de belediye olarak onların hayatını kolaylaştırmak adına yapabileceğimiz ne varsa, yapıyoruz. Yapmaya devam edeceğiz. Allah sağlık çalışanlarımıza yardım etsin” dedi.

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI ANDROİD İÇİN: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tebilisim.android.oncuhaber

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI İOS (İPHONE) İÇİN: https://apps.apple.com/tr/app/%C3%B6nc%C3%BC-haber/id1080207561?l=tr

Yorumlar (8)
Cihat Bektaş 10 ay önce
Geç kalınmış bir karar
İsimsiz 10 ay önce
Bu karar cumhurbaşkanlıgı tarafından alındı fakat düzceye hemen gelmedi önce magdur edildik ayrıca yeşil otobüsler hala ücretli varsa 2 lira ver diyeni bile duydum
VATANDAŞ 10 ay önce
evleri belediye tarafından düzenli olarak ücretsiz dezenfekte edilmeli. çocukları varsa okula gidiş gelişleri sağlanmalı. alışveriş konusunda destek olunmalı. kısacası topyekün seferberlik olmalı ve diğer illere örnek olunmalı. düzcenin nüfusu zaten az. yapılabilir.
Ali Murat Doğrusöz 10 ay önce
Öğretmenlerden tam ücret alınması çok manidar.
Sağlıklı Sağlıkçı 10 ay önce
Sağlık Çalışanları üzerinden reklamı bırakın lütfen emeğimizin kimsenin şovuna meze olmasını istemiyoruz.Sağlık çalışanı olduğumuzu söylediğimiz de maalesef şoför vatandaş öcü gibi Bakıyor.
yine yarım haber 10 ay önce
bir haber ancak bu kadar anlaşılmaz.nasıl olacak ücretsiz? kart mı vereceksiniz? belge mi vereceksiniz ? nasıl olacak yani ????
sağlıkcı 10 ay önce
:))..tşkrlr
Tülay 10 ay önce
Biz mumcular hastanesinde çalışıyoruz ama ücretli bilmiyoruz
20°
açık