banner851

banner955

TÜRKİYE’DE BİR İLKİ BAŞARDI…

Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Türkiye’de bir ilki başardı. Dijitalleşme sürecine uyum sağlayan ve kağıt kullanımına son veren merkez, HİMSS O-EMRAM Seviye 7 kriterlerini karşılayan Türkiye’deki ilk merkez olarak ödüllendirildi.

Sağlık & Çevre 20.11.2021, 16:20
1547
TÜRKİYE’DE BİR İLKİ BAŞARDI…

HIMSS Eurasia Sağlık Bilişimi ve Teknolojileri Konferansı ve Fuarı, Sağlık Bakanlığı Fahrettin Koca’nın katılımlarıyla 17-19 Kasım tarihleri arasında Antalya'da düzenlendi. Fuarda ayrıca HIMSS EMRAM Seviye 6 & 7 Ödül Töreni de gerçekleştirildi.

Dijitalleşme sürecinde ülkenin en iyisi olan ve kapıt kullanımına son veren Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, HİMSS O-EMRAM Seviye 7 kriterlerini karşılayan Türkiye’de ilk merkez olmayı başararak ödüllendirildi. Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Müdürü Gürcan Çiçeködülü, Sağlık Bakan Yardımcısı Dr. Şuayip Birinci, HIMSS USA III. President & CEO’su Harold “Hal” Wolf ve HIMSS Analitik Avrupa ve Latin Amerika, Birleşik Krallık Bölge Direktörü John Rayner’dan aldı.

Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz ödülün ardından, “Bu süreçte desteklerini esirgemeyen başta Sağlık Bakanımız Sayın Dr.Fahrettin Koca, Bakanlığımız yetkililerine teşekkür ederiz. Gecesini gündüzüne katarak özveriyle çalışan tüm Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi çalışanlarımızı kutluyorum.” sözleriyle başarıda emeği geçenlere teşekkür etti.

banner844
Yorumlar (9)
HASAN 1 yıl önce
Ben 2 yıldan beri dolgu randevusu alamıyorum. Sadece Diş çekimi yapılıyor muş Neyin ödülü ki acaba ????
VATANDAŞ 1 yıl önce
tebrik ederim. düzce ağız ve diş sağlığı merkezi çok güzel hizmet veriyor kıymetini bilin. hele motosiklet ile gelen bir hekim vardı. kendisi çok mükemmel bir insan ve hekim
Uğur 1 yıl önce
Ağız ve diş sağlığı merkezinde tedavi olamıyoruz sürekli Bolu’ya yönlendiriyorlar. Nasıl iştir bu...
adamın teki 1 yıl önce
maske mesafe nerede? sağlık bakanı görmesin, cızz yapar!
ibo 1 yıl önce
bi 20 lik diş bile çekilemeyip bolu veya adapazarına sevk yapılan oralara gidemediğimiz için özelde 800 tl bayıldığımız merkez ödül almış :)
düzceli 1 yıl önce
hiçolmazsa mavi bocuk takın terfi etmiş
Mustafa yeşil 1 yıl önce
Vatandaş olarak gidip muayene bile olamıyoruz birde ödül almışlar çok komik
Nazmi arar 1 yıl önce
Bende Düzce ağız ve diş sağlığı personelini takdir ediyorum verilen hizmetleri çok güzel teşekkürler başarılar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız