banner851

banner955

ÜCRETSİZ FAYDALANACAKLAR…

Koronavirüs salgınıyla mücadelede büyük özveriyle çalışan sağlık çalışanlarına Düzce Belediye Meclisi kararıyla, 31 Aralık tarihine kadar toplu taşıma araçlarını ücretsiz kullanma hakkı verildi. Belediye Meclisi’nde sağlık çalışanlarının ücretsiz seyahat hakkı verilmesi oylamasında bir tek CHP’li Meclis Üyesi Kudret Taş çekimser oy verdi.

Sağlık & Çevre 11.12.2021, 14:00 11.12.2021, 22:10
1255
ÜCRETSİZ FAYDALANACAKLAR…

Salgınla mücadelenin en ön safta mücadele eden sağlık çalışanlarına yönelik Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kararıyla belediyeler eliyle sağlanan toplu taşıma hizmetleri ücretsiz hale getirilmiş, son olarak ekim ayındaki kararla bu uygulama yılsonuna kadar uzatılmıştı.

Buna rağmen 1 Temmuz’dan bu yana sağlık çalışanlarından ücret almaya devam eden Düzce Belediyesi Ulaşım A.Ş. tepki çekmişti. Öncü Haber’in durumu gündeme taşımasının AK Parti grubu tarafından meclis gündemine alınmıştı. Plan ve Bütçe Komisyonunda görüşülen konu, dün akşam meclis üyelerinin oylarına sunuldu.

Mecliste, sağlık çalışanlarının 31 Aralık tarihine kadar toplu taşıma hizmetlerinden ücretsiz yararlanması konusuna, CHP Meclis Üyesi Kudret Taş dışındaki bütün Meclis Üyeleri destek verdi. Kudret Taş ise oyunu çekimser yönde kullandı.

HABER: Savaş ARI   

banner844
Yorumlar (3)
Argun 13 ay önce
Oley. Yaparsa böyle yapar. Durmak yok yola devam. İnadına yola devam, hem de bedava
Thhjj 13 ay önce
Aralıgın bitmesine 19 gün var ne güzel dalga geçiyorsunuz insanlarla
Halj 13 ay önce
Saglikciya 20 gün icin agzinizi yormesaydiniz..dalganizi gecin bakalim..Bizimde dalga gececegimiz gun gelecek.