banner851

banner955

UZUN ZAMANDIR BEKLENEN UZMAN DÜZCE’YE GELECEK

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Düzce il genelindeki sağlık kuruluşlarına toplamda 7 yeni münhal doktor kadrosu açıldığının müjdesini verdi.

Sağlık & Çevre 24.02.2021, 17:24
7215
UZUN ZAMANDIR BEKLENEN UZMAN DÜZCE’YE GELECEK
banner1032

Sağlık yatırımlarının devam ettiği Düzce’de sağlık personeli kadrosu da güçlendirilmeye devam ediliyor. Son olarak AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Düzce’ye yeni münhal doktor kadrolarının açıldığının müjdesini verdi.

Buna göre Düzce İli genelinde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Romatoloji, Aile Hekimi olmak üzere 3 uzman hekim ile birlikte toplam 7 münhal doktor kadrosu açıklandı. Böylece uzun zamandır beklenen romatoloji uzmanı da Düzce’ye kazandırılacak.

Açılan yeni kadroların dağıtımı şu şekilde:

Konu ile ilgili Vekil Keşir,  “İlimizin doktor ihtiyacı için sürecini takip ettiğimiz, bugün açıklanan atama ile Düzce İli genelinde toplam 7 münhal doktor kadrosu açıklanmıştır. İlimizdeki hekim ihtiyacının bir bölümü daha karşılanmaktadır. Düzcemize Hayırlı Olsun…” açıklaması yaptı.

Yorumlar (2)
İrem zeynep 2 yıl önce
Ne zaman geleceği belli mi
Çilimli Ne Yapsın 2 yıl önce
Çilimli'de hastanemiz açıldı- açılacak ama atamada Çilimliye kadro yok, diğer ilçelerde doktora daha fazla ihtiyaç var demek ki (?)
18
parçalı bulutlu