banner851

banner955

VATANDAŞLAR SÜREKLİ UYARILIYOR

Bolu'nun önemli turizm merkezlerinden olan Gölcük Tabiat Parkı, Kurban Bayramı tatilinde vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor. Yılın dört mevsiminde binlerce turisti ağırlayan Gölcük Tabiat Parkı'nda tatilci yoğunluğu yaşanıyor.

Sağlık & Çevre 01.08.2020, 15:37
1158
VATANDAŞLAR SÜREKLİ UYARILIYOR

Ramazan Bayramı'nda ilan edilen sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle boş kalan tabiat parkı, Kurban Bayramı'nın ikinci günü büyük oranda doldu.

Tabiat parkına gelen tatilciler, göl çevresindeki iskelelerde hatıra fotoğrafı çekerek, bisiklet ve golf arabalarıyla göl turu atarak ve piknik alanlarında mangal yaparak, vakit geçirdi.

Bölgede görev yapan tabiat parkı görevlileri ve jandarma ekipler, tatilcileri, sosyal mesafe kurallarına uymaları ve maske takmaları konusunda sık sık uyardı.

(AA)

Yorumlar (2)
Sozubuyuk 2 yıl önce
Milli parklar çok pahalı Abant taksi girişi 35 lira yaya girsen bile ücretli 7lira yapislet devret modelini bunlar bu fiyatlar çok pahalı kimseden de ses çıkmıyor HGS bile kurmuşlar şaka gibi
Düzce özlüyle nereye 2 yıl önce
Düzden kaçan boluya gidiyor sayın bakan özlü düzcede icraat yapamadığı için paralar boluya akıyor nerde Kurugöl nerde efteni nerde kardüz uyu Düzce uyu
26
açık